Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért ilyen a péniszem?...

Miért ilyen a péniszem? (képekkel,18+)

Figyelt kérdés
Vörös, pöttyös, kiszáradt, repedezett, viszket, amikor áll, akkor feszül a bőr rajta és eléggé kellemetlen. Körülbelül 1 hete ilyen. Nem volt szexuális kapcsolatom 2 hónapja, előtte mindig védekezem óvszerrel. Akkor mégis miért ilyen? Fertőzés? Hol kaphattam el? Tudom itthon kezelni? Ha reménytelen, elmegyek dokihoz természetesen.
2016. jan. 13. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem látok rajta semmi hibát. Szerintem kend be valamilyen zsírosabb krémmel, esetleg vazelinnel, mindenképpen tiszta krém legyen, szóval ne legyen benne illatanyag, ilyesmi.
2016. jan. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Gombás, kenegessed gombaölővel.
2016. jan. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az lehetséges, hogy egy bizonyos tusfürdőt nem bír? Pl. Baba, mióta azt használom, olyan a bőröm, mint a sivatag... és ha jól tudom a nemi szerveken más a bőr ph értéke, így kényesebb lehet a bőr. De javíts ki, ha hülyeséget mondtam.
2016. jan. 13. 19:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez gombás fertőzés.
2016. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Kizárt hogy baba tisztálkodó szertől kaptad volna .

Száritó hatásuak forgalomba sem kerülhetnek .

2016. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg fertőzés.. Remek.. Canestennel megpróbáljam kezelni?
2016. jan. 13. 20:12
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Most mond meg miért nem egyből a bőrgyógyászhoz mész el? Itt ha mindenki mást javasol akkor minden sza*ral kenegeted? Szerintem a bőrgyógyász csak jobban ért hozzá. Vagy jobban bízol az itt orvost játszó idegenekben?
2016. jan. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

# 7


Igen, valószínű ez lesz, jobban is járok, ha nem kísérletezem itthon, nehogy nagyobb baj legyen.

2016. jan. 13. 20:31
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Örülök neki! Ez a helyes hozzáállás.
2016. jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy gomba, egy férfinak általában nincs semmilyen gombás tünete, akkor sem ha gobája van, ráadásul nem is szexeltél. Igazából a farkadon nem látszik semmi, csak az, hogy kicsit ki van száradva a bőr, ezért ajánlottam hidratálásképpen a vazelint. Ne kend rá a Canestent! Ha nagyon viszket akkor menj bőrgyógyászhoz. Tusfürdőre lehetsz allergiás, mosakodj valami mással, lehet már attól megszűnik a gond.
2016. jan. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!