Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges, hogy "fedetlen"...

Lehetséges, hogy "fedetlen" makkal nehezebben izgulok fel, s érem el az orgazmust?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és kiskoromban rendszeresen visszahúztam a makkomról a fitymám, de ez később el-el maradozott. Már több éve annak, hogy elkezdtem önkielégíteni, és észrevettem, hogy egyáltalán nem, vagy csak félig húzódik vissza, és mint tudom, nem így kellene lennie. Ma egy kis vízzel próbálkoztam, mereven is visszahúzni (lankadtan semmi baj nem volt vele), és sikerült, csak "szárazon nem". Nem fáj, nem húzódik, semmi, mereven. De, valahogy így teljesen más az önkielégítés. Mintha nehezebb lenne, talán a makk érzékenysége miatt, hogy eddig nem tisztítottam és másik fajta önkielégítési módszerhez szoktattam magam hozzá. És, nehezebben is izgulok fel. Lehetséges, hogy gyakorlás kell csak hozzá, és pár napon/héten belül már menni fog úgy is?
2016. jan. 19. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd, síkosítót mindenképpen használj, és próbálj a természetes állapothoz hasonló körülményeket teremteni. Egy punci finom és lucskos, amikor belehatolsz, mert mire ide eljutsz, az előjáték során a csaj már benedvesedik...
2016. jan. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meleg vízben minden nap tornáztasd a fitymád és idővel könnyebb lesz mereven is hátrahúzni.
2016. jan. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!