Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan változtathatnék ezen? F21

Hogyan változtathatnék ezen? F21

Figyelt kérdés

Barátnőmmel már kétszer is próbálkoztunk szexszel, de nem sikerült, mert bár izgalom hatására megkeményedett (fekvő, vagy ülő állapotomban), de ahogy pózt váltottam, és fölé kerekedtem, elmúlt a merevedés. Kis veréstől újra kemény lett, de ahogy abbahagytam, úgy maradt abba a merevség is.

Még nem voltam lánnyal, kétségbe vagyok esve nagyon.


2016. jan. 21. 19:18
 1/3 gömbicica ***** válasza:

kétségbe esni egyáltalán nem kellene!


ne válts pózt!! ülve szerintem tök jó :) esetleg Te is, Ő is kicsit hátra tud dőlni. nincs ezzel probléma.


ne akarj felülkerekedni, ne akard "magad alá gyürni"


lásd meg a szépségét ugy, hogy Ő van felül. ráadásul kevesebb gondod van igy :) :)


és ne stresszelj rá a helyzetre.


az is lehet, hogy a helyzet valamiért nem volt számotokra kedvező.

félelem, Rátok nyitás.........


menni fog az!!! kicsit szüneteltessetek.

esetleg még az is jó tud lenni, hogy sokszor elhagyjátok egymást. ezt akár csinálhatjátok napokig is. aztán pár nap után annyira fogtok vágyni egymásre, hogy nem lesz gond :)

esetleg gyakorolj ha egyedül vagy:) de egyszer se menj el.

tapasztald meg a testedet!!!


ezt is tanulni kell. :)


ha egymáshoz csiszolódtok nagyon jól fogtok járni :)

2016. jan. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gömbicica ***** válasza:

-sokszor elhagyjátok egymást-


na ezt ugy gondoltam, hogy kicsit együtt, aztán nem kell rástresszelni a végkifejletlre, hagyd abba hamarabb, aztán kicsit megint együtt, de szigoruan nemiszervek nincsenek egyben!!!!

tehát egyszerüen ugymond gerjeszted magad. mintha nem szabadna, de nagyon szseretnéd.


nem tudom másképp leirni :(

2016. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Morozov ***** válasza:
Ennek az oka a bizonytalanságod lehet. Mármint a szexuális teljesítőképességedre vonatkozóan. Annyira próbálsz jó lenni, hogy egyáltalán nem sikerül a dolog. Általában két véglet figyelhető meg egyébként első alkalomnál a férfiak esetében. Az egyik ez, a másik meg, hogy szinte azonnal elmennek. Majd ha megtanulsz kicsit jobban bízni magadban, illetve próbálkoztok még egy kicsit, akkor szerintem megoldódik a probléma.
2016. jan. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!