Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet valakinek prosztata...

Lehet valakinek prosztata problémája 16 évesen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok otthon az ilyen témákban, de arra gyanakszom, hogy prosztata gondjaim vannak, igazából nem észleltem semmi különöset, csak, hogy nagyon sűrűn kell vizelnem, nem tudom mi lehet az oka, de ha valaki tudja akkor segítsen, válaszokat előre köszönöm. :)

2016. jan. 23. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
A gyakori vizelés nem csak prosztata probléma lehet. Ha van a családba vércukor mérő, mérd meg a cukrod éhgyomorra. Lehet a cukorbetegség tünete is.
2016. jan. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Lehet megfázás is, meg kevés folyadékbevitel is. A prosztata majd kb 50 évesen fog gondot okozni. Addig másutt keresd a baj okát.
2016. jan. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen ,lehet,ez kortól független .
2016. jan. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lehet szimpla hugyuti fertőzés. Egyébként igen az előttem válaszolónak igaza van ez nem korfüggő. Ha valaki sokszor tartogatja a vizeletét és hugyuti fertőzést kap abból simán lehet prosztata probléma fiatalon is :S
2016. jan. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Feltétlenül menj el urológushoz!!!

Ne félj, nem fog fájni, és nagyon fontos, hogy elmondd az orvosnak, mert lehet, hogy nincs semmi komoly bajod, de ha mégis, minél előbb kerülsz orvoshoz, annál több az esélyed arra, hogy meggyógyulj.

TEHÁT,

IRÁNY A DOKI!

2016. jan. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!