Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési zavarokkal küzdök....

Merevedési zavarokkal küzdök. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hali 18 vagyok már kb. 2 éve észleltem erekciós zavarokat de addig úgy voltam vele hogy biztosan valamilyen pszichés problémám van.Tudjátok "feláll" csak olyan kicsit lagymatagul néha egyet csak gondol és jó de akkor pedig kevés ideig tudom fent tartani a merevedést és mióta van barátnőm ha aktusra kerülne sor vagy felhúzom a gumit akkor végleg megadja magát.Ennyi idősen nyilván nem szervi problémám van vagy legalábbis én nem arra gondolok.Mi lehet pontosan a bajom? Mit tegyek? Milyen orvoshoz kell ezzel fordulni? Eléggé kétségbe esett vagyok és amúgy is elég izgulós típus. A barátnőm egyébként nagyon megértő és nem sietteti, tudja hogy menni fog ez nekem csak idő kérdése. Csakhogy én minél előbb véget szeretnék ennek a problémának vetni. Köszi előre is!!!

2016. jan. 25. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem

1 túlságosan rágörcsölsz

2 valtsatok más vedekezésre a gumi a legbiztonságosabb egyben legkényelmetlenebb a szendvics sem finom ha zacskóstól eszed. Ha barátnőd eléggé fel van erre készülve irtasson fogamzásgátlót. neki is sokkal jobb lesz.

2016. jan. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%
Tolj kamagrát
2016. jan. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy toljon gyógyszert! 18 éves! Magadnál vagy? Ha 40 lenne, akkor is érdemes lenne megoldani a potenciazavart máshogy, mint potencianövelővel.


Egyértelműen szexuálpszichológust javaslok. Rengeteget tud segíteni (nem kell levetkőzni nála).

Ezen kívül, még ha pszichésnek is érzed, lehet testi eredete, pl. pajzsmirigy betegség, más hormonháztartási zavar, gyógyszer-mellékhatás, drog, túlzott fehérjefogyasztás stb.

Minél hosszabb idő telik el ebben az állapotban, annál jobban rögzülhet pszichésen és további erőteljesebb gondokat is okozhat. Nagyon jó, hogy szeretnéd ezt már végérvényesen megoldani.

Ha nem szedsz testépítéshez szereket, nincs gond a pajzsmirigyeddel, stb. akkor első lépésként a szexuálpszichológus a legjobb választás. De lehet, nem is lesz következő lépés, mert utána megoldódik. Ezt kívánom.

2016. jan. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi akkor felkeresek egy szexuálpszichológust és remélem megoldódik.

Gondoltam hogy lesz egy olyasvalaki aki nagyon vicces kedvébe lesz és ír egy óriási poént ide. Hát gratula nagy volt...

2016. jan. 26. 15:18
 5/6 paradicsom31 ***** válasza:

Ne szedj gyógyszert!!!!! Fiatal vagy, ne tedd tönkre magad!!


Szűz vagy még? Mert ha igen, akkor ne görcsölj!


A páromnál is előfordult már ez, pedig ő előttem 3 évig volt együtt valakivel. Egy időben minden jól ment, utána hirtelen megadta magát, amikor a gumit felhúzta. Neki annyi volt a baja, hogy sokat görcsölt, stresszelt, munkahelyi idegesség is volt... De utána rendbe jött. Ne gondolkodj, csak élvezd a pillanatot!


22 N

2016. jan. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem viccnek szántam. Van az a helyzet amin segít áttlendíteni a kamagra.

Egyébként amikor én nagy bulizó voltam, cigi pia, akkor nekem is voltak problémáim, de leálltam velük. Elkezdtem sportolni, év 3 éve semmi gond. DE amikor gond volt akkor ott volt a jó öreg kamagra :D

2016. jan. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!