Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az orvos ma teljes körülmetélé...

Ccomp kérdése:

Az orvos ma teljes körülmetélést javasolt, Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Az a probléma, hogy rendszeresen visszatérő gombás fertőzésem van, és nem a tisztálkodás hiánya, vagy elégtelensége miatt, hanem szerinte adottság. Emellett van enyhe fitymaszűkületem is, erektált állapotban nem mindig tudom hátrahúzni, néha fáj. A Doki (magán) körülmetélést javasolt. Érdemes keresni másik orvost, vagy fogadjam el a szakvéleményét?

2016. jan. 29. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gomba?
2016. jan. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Felkereshetsz másik orvost, az sosem árt. Akár többet is. De ha mind ugyanazt ajánlja, akkor fogadd el. Bár mindjárt jön(nek) a 30 meg 50%-os válaszoló(k), hogy elrettentsenek, azért annyira nem kell tartani ettől a beavatkozástól. Viszont ha műtétre kerül a sor, akkor inkább csináld tb-re, fölösleges emiatt akár százezer forintot is kiadni, ugyanaz a végeredmény és fél napot se vagy a kórházban.
2016. jan. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Tényleg fölösleges neked fizetned a műtétet, ha a TB is állja. De jól gondold meg, hogy tényleg szükség van-e. Azért kérj egy másodvéleményt. Ha azt egyszer eltávolítják sosem lesz olyan, mint régen. Csak gombásodás miatt nem szükséges.
2016. jan. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%

Mivel azt írtad hogy mereven is hátra tudod húzni csak nehezebben így enyhe fitymaszűkületed van így nincs szükség körülmetélésre a fitymaszűkületből adódóan.A visszatérő gomba miatt több orvost,akár bőrgyógyászt is felkeresnék meghallgatnák mit mondanak.



És igen ,itt vagy kedves első!De nem is kis dolog a metélés,ahogybte gondolod,egy a gyógyulási idő tartalma miatt sem és az érintett testrész miatt sem és még lehetne sorolni.

2016. jan. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szedsz valamilyen gyógyszert? A gombásodás szerintem nem lehet adottság. :D Lehet, hogy valamilyen gyógyszer, vagy többszöri antibiotikum-kúra miatt van. Én mondjuk a helyedben nem az urológusnál kezdenék, hanem egy kivizsgálással. Lehet, hogy az immunrendszereddel van baj.
2016. febr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
5-ös igazad van,nekem is gyógyszer után lett gombásodásom,de canesten nálam elég volt.
2016. febr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!