Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Néhány napja piros pöttyök...

Néhány napja piros pöttyök jöttek ki a péniszemen ott is inkább a makkon. Tegnapra befehéredtek ezek a pöttyök. Néha még viszket is! Rendszeresen tisztán tartom és a barátnőmnek sincs semmi baja a nemi szervének. Mitől jöhetett ez ki?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy mitől azt nem tudom, de a Phlogosam kenőccsel próbáld meg kicsit kenegetni. Kisfiam is ezt kapta kukacára, és mivel vény nélküli, nem ciki bemenned gyógyszertárba és kérned:) Ez egy enyhe fertőtlenítő, gyulladáscsökkentő, hámosító, és kicsi antibiotikum tartalmú. Fiamnak már másnapra nem volt semmi baja!
2010. márc. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És a barátnőd engedte, hogy beléhatolj ilyen f.sszal? Látom nálatok sem a szomszéd a hülye. Erre a felelőtlenségre csak az lehet a mentségetek, ha a barátnődnek "a piros pöttyös az igazi".
2010. márc. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Na akkor most gondolkozzunk...

Én szerintem azt írta le a fiatalember, hogy bár ő ilyen tüneteket produkál, a barátnőjének nincs semmi baja.. nem írta, hogy így folytattak nemi életet.. Tehát kukac rendben, sex ment, de kukac pöttyös pár nappal sex után.. mielőtt nekiesünk a másiknak gondolkozzunk kicsit..

2010. márc. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na igen én nem mondtam, hogy így feküdtem le a barátnőmmel! Eszembe se jutott ilyen! Először el kéne olvasni a kérdést normálisan, aztán válaszolni!
2010. márc. 29. 20:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, Phlogosam hatott? Mert ha igen, akkor én is megyek azonnal a patikába, nekem is hasonló a helyzetem:) Annyi a különbség, hogy nekem nem fehérek és első sex után vagyok (előtte semmi, barátnőmnél szintén semmi). Remélem csak annyi, hogy nem szokta a makkom az ilyen megterhelést, és magától elmúlik. Addig is figyelek:) Előre is köszi a választ! Üdv!
2010. márc. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Canestennel próbálkozzatok, most hallom itt a szakértőtől:D
2010. márc. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kiváncsi vagyok én is hogy hatott-e a PHLOGOSAM kenőcs...

Légyszi ha van vmi eredménye írj...

2010. ápr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Annyi eredmény van hogy 2-3 nap alatt elmúlt úgy hogy nem kentem semmivel! :)
2010. ápr. 25. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!