Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 évesen 9-10 cmes pénisz kicsi?

13 évesen 9-10 cmes pénisz kicsi?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mikor húz bele a növésbe?
2016. febr. 8. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Korodnak megfelelő.Lényeg hogy pisilni tudjál rajta .

hamarosan itt lesz az ideje,az erősebb növekedési idődszaknak .

2016. febr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ebben a korban nekem se volt nagyobb. Ha gondolod irj és beszélhetünk fius témákban. 15
2016. febr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
28%

Szia!

Nem kell aggódni az még úgyis nőni fog egy átlagos embernek amúgy is 18cm vagy maximum 22cm a pénisze. Persze van akinek nagyobb, de ez a méret elég ahozz, hogy a női csíklót el érje (16-18cm) és a nő el tudjon élvezzni illetve te. De ha a nőnek nagyobb kellene mint ami majd lesz neked akkor nem csak a mérer a lényeg mivel nem csak azzal lehet egy nőt a csúcsra repiteni. Pédául van a nyelved az újjad, de ezekre majd úgy is rá fogsz jönni csak annyit akarok ezzel mondani ne félj nem lesz az kicsi meg amúgy is sok lánynak fáj a nagy a 16-18cm az a megfelelő pénisz méret.


(18 éves fiú vagyok)

2016. febr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Rlozonek mondom ha tul nagy a husfurulya az faj a nonek
2016. febr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elmegy ez a méret,de nem nagy.


De milyen magas vagy?Szőrösödsz már?


Csak mert akik a te korodban alacsonyabb a többieknél azoknak kisebb a méretük, és gyakran később lesz fanszőrük is de csak kezdetben!

Később behoznak mindent.


De lényegesen 15-16 éves korban szokott a pênisz nagyot nőni,hisz ekkora testileg is sokat nőnek,férfiasodnak a fiúk is.

2016. febr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

O_O a 3. válaszoló vajon tudja hol van a csikló? ...azt nem kell elérni elég kívül van...

Egy kis anatómiát mindenki tanulhatna, biológia könyv stb, később legalább képbe lenne minden fiú amikor barátnője lesz

2016. febr. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os tetszett a hozzászólásod!


Én csak most olvastam mit írt az egyik hozzászóló,hát egy vicc.Csajjal mêg sosem volt,akkor nem írt volna ekkora badarságot.Csikló izgatásához elég az ujj is,hisz kívül helyezkedik el.Hát ez tetszett.Az átlag méretről sincs fogalma 12-16 cm mereven.

2016. febr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!