Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A hímvesszőmön barnás foltok...

A hímvesszőmön barnás foltok jelentek meg, hogyan tüntethetném el?

Figyelt kérdés

Néhol sötétebb, helyenként világosabb elég nagy

kiterjedésű barnás foltok borítják a penisem

alsó harmadát, amely a makkot nem érinti, csak

a bőrréteget. Viszont esztétikailag egyre inkább

zavar a dolog, a régi barátnőmet nem zavarta, de

én picit akkor is szégyelltem, a problémától nem

igazán megy az ismerkedés. Valamilyen alternatív

módon esetleg el lehetne tüntetni, vagy halványítani?

Nincs pénzem lézeres kezelésre, de ha valaki esetleg

ebben kompetens, írhatna pár tanácsot hálás lennék.


2016. febr. 9. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
bőrgyógyász
2016. febr. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Pigment (bőrfesték) foltok jelentek meg rajt.Erre nincs orvosi segítség .Idővel halványodhat is .
2016. febr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit jobban utánakérdeztem,nem úgy ,mint akik csak 0 tudnak nyomni .Először is ki kell vizsgálni mitől keletkezett.Több módszer van a halványitásra,ez csak fokozatosan megy ,és kozmetikus végzi .

2 es voltam .

2016. febr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2016. febr. 12. 10:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a makkomon volt vannak ilyen foltok. Volt egy nagyobb olyan volt mint egy anyajegy. 16 eves koromtol ott volt egeszen 25 eves koromig. Legalabb 10 kenoccsel mentem,hiaba. Mar szinte megbolondultam hogy pont a makkom ilyen, persze csajom nem volt ez miatt. Bőrgyógyász, urulogian is voltam..meg schiffer istvánhoz is elmentem hogy megmuttetem. De ő nem vállalta mivel a legérzékenyebb pont a makk. Ez után kb a 11. Kenocsot irta fel a bőrgyógyász, mondtam neki olyat amivel hamlasztunk....vegul ez a kenőcs segített rajtam 9 év szenvedés után - ISIS PHARMA GLYCO-A, 12% - bekentem a helyet nagyon vastagon vele...néhány nap es érezhető volt,viszont nem hamlott...furdesnel dorzsolni kezdtem a makkomon azt a reszt...eszrevettem,hogy pirosodik az a resz es jon le a barna folt...ra 10 percre mar nem éreztem a farkam. Nem tudtam felállítani. Azonnal megkerestem a borgyogyaszom , mivel aznap nem rendelt,igy a lakásán. De ő nem volt hajlando megnézni, azt mondta nem szakítja félbe az ebédet...kórházba mentem ez után,ott csak a nővér tudta megnézni mivel orvos nem volt bent...hazamentem es csak reménykedni tudtam hogy nem lettem impotens...makkreszt teljesen kimarta...lényegebe elégett a makkom, de lejött az anyajegyszeru
2016. márc. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Barna folt..ez a pigment a bor alsó részén van. Ezt hiaba kenegetjuk mert nem érinti. Ezt hamlasztani kell. En nagyon vastagon kentem be plussz dorzsoltem nagyon durván ezert kimarta a makkreszt. De szerencsémre már éjjel mintha merevedesem lett volna. Meg is ébredtem es örültem hogy nem vagyok impotens mert aznap mikor kimarta gyakorlatilag csak logott a farkam nem éreztem , csak volt. Le van fényképezés a makkom, es most visszanézve hat..mintha aszalt szilvat látnék...de aki nem mer az nem is nyer ! 9 evet szenvedtem mire lejött es szerencsere begyogyult es mukodik a farkam
2016. márc. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!