Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lesz akkor, ha nagyon...

Mi lesz akkor, ha nagyon sokáig (vagy soha többet) nem masztizok?

Figyelt kérdés
Múlt héten kedden masztiztam a körülmetéléses műtétem előtt utoljára, és már nagyon-nagyon régóta nem telt el 1 hétnél több idő két masztizás között, most viszont lehet, hogy még hetekig nem fogok tudni masztizni (ha nem hónapokig) a műtét miatt... Sőt az is lehet, hogy már soha többet nem fogok tudni masztizni, mivel eddig a fitymám ingerlésével masztiztam, és mivel az ugye már nincs, gőzöm sincs, hogy enélkül hogyan tudnék... Ha nagyon sokáig nem masztizok (vagy soha többet), annak lehet e valamilyen káros következménye, vagy akkor mindenképpen lesz majd éjszakai magömlésem előbb-utóbb? Ezt csak azért kérdezem, mert nekem még SOHA nem volt alvás közben magömlésem, sőt semmilyen (még csak egy icipici) "szivárgás" sem... Éjszakai merevedésem sokszor volt, de akkor SOHA nem jött semmi, teljesen száraz volt mindig is... Mi lesz, ha teljesen túltermelődik a "cucc" és nem fog tudni sehogyan se kijönni? Se éjszakai magömlés útján, se masztizás útján... Azt még hozzátenném, hogy szexelni nem szexelek (aszexuális vagyok), így nálam csak a maszti jöhet szóba...

2016. febr. 11. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Semmi bajod sem lesz, IDÖVEL leáll az igény!
2016. febr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De úgy tudom a spermium folyamatosan termelődik (akkor is ha nem ürül), vagy mégsem?
2016. febr. 11. 11:25
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem, egy idö múlva leáll.
2016. febr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Ha van kedved, leírnád miért vagy aszexuális? Hány éves vagy?

Hamarosan fogsz tudni rendben önkielégíteni. A körülmetélés után is megmarad az a kellemes érzés, ami korábban is volt maszti közben. Ne aggódj. Más a látvány, egy picit másként, máshol fogod fogni a farkad, de a jó érzés megmarad.

Ha nem volt éjszakai magömlésed, akkor nem volt.

Ha napokig nem tudsz masztizni, az lelkileg feszültebbé tehet esetleg, de nem fog ez a biz "túltermelődés", ahogyan Te fogalmaztad kóros állapotot kiváltani.

Csak gondolj azokra a jógikra, papokra, akik soha vagy csak keveset masztiztak életük során. Mégis életben vannak, méghozzá egészségben. (Mondjuk egy pap azért masztizhat úgy, hogy ezt nem is gondoljuk róla, de sok papnak ez sem fér bele a lelkiismeretébe, vallásába.)

2016. febr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tényleg? :-o Hát ez nagyon jó hír! Köszi a választ, ment a zöld pacsi! :-)
2016. febr. 11. 11:32
 6/10 A kérdező kommentje:

"Ha van kedved, leírnád miért vagy aszexuális?"

Hát ezt inkább nem, hosszú, és nem is akarom itt.


"Hány éves vagy?"

32. Tudom, "kissé" későn metéltek körül, de eddig (részben az én hibámból is) elhanyagoltam a már nagyon súlyossá vált fitymaszűkületemet...


"Hamarosan fogsz tudni rendben önkielégíteni. A körülmetélés után is megmarad az a kellemes érzés, ami korábban is volt maszti közben. Ne aggódj. Más a látvány, egy picit másként, máshol fogod fogni a farkad, de a jó érzés megmarad."

Hát ezt se tudtam... Igazából csak attól félek, hogy mi lesz, ha majd nem sikerül elmennem masztizáskor, és annál rosszabb dolog nincs számomra (OCDs vagyok...), mint mikor nem tudom "befejezni" a masztit... Ezért nem is nagyon mernék belevágni, akkor sem, ha már lehet...


"Ha napokig nem tudsz masztizni, az lelkileg feszültebbé tehet esetleg, de nem fog ez a biz "túltermelődés", ahogyan Te fogalmaztad kóros állapotot kiváltani."

Ez a lényeg, igazából erre voltam kíváncsi, köszi! Neked is ment a zöld pacsi! :-)

2016. febr. 11. 11:38
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Igen, ha szűkület van és az orvos is úgy látja jónak, akkor mielőbb érdemes elvégeztetni a műtétet és nem szabad halogatni.

De az a lényeg, Te már túl vagy ezen, tettél az egészségedért, volt erőd, bátorságod lépni és most jobb lehet az életed.


A félelem maga megteremtheti a félelem tárgyát. Azaz, ha kialakul egy kóros gondolat / félelem, miszerint félek előre, mert hátha nem leszek erre-arra képes, akkor valóban megtörténhet pl. az erekciós zavar, még akkor is, ha testileg teljesen egészséges az illető és képes lenne az erekcióra, magömlésre.

Igaz, egy OCD-ben szenvedő embernek nem könnyű megvalósítania, hogy a félelmeket reálisan lássa és hatékonyan oldja meg azokat, de nem lehetetlen. Igaz szaksegítségre van szükség több esetben, még konkrétan ebben a kérdéskörben is lehet a pszichológushoz, pszichiáterhez fordulni.

Én biztosan kérnék pszichoterápiás segítséget, de nem felszíneset és csak a gyógyszerre kiélezettet, hanem aktívat és intenzívet. Gyógyulást kívánok.

2016. febr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Két héttel a műtétem után én már csináltam. Sikosítót vegyél, és nekem elhiheted, sokkal jobb lesz a maszti fityma nélkül.
2016. febr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
No hát itt eddig mindenki azt írta, hogy nem lesz semmi bajom, ha sokáig nem masztizok (vagy soha többet), így meg is sikerült nyugodnom ezzel kapcsolatban, erre meg kaptam egy privát üzenetet is valakitől, hogy mégis lehet bajom... Akkor most mi az igazság? :-S Ezért nem szeretek én laikusokat kérdezni... :-S Mindenesetre ma már 16 napja nem volt maszti, és még mindig nem tudnék, ha akarnék se mert fáj, de igazából nem is akarok, mert félek, hogy nem sikerül (erről viszont már írtam)...
2016. febr. 18. 17:30
 10/10 anonim ***** válasza:
2016. febr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!