Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid fitymafék esetén mi...

Rövid fitymafék esetén mi lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam a lézeres eltávolításról, de sokan a normál eltávolítást találják jobbnak.

Az írjon, aki már át esett ezen.

21 éves vagyok



2016. febr. 13. 22:14
 1/1 anonim ***** válasza:
15%

Kedves Kérdező !

Ilyen problémával azok írnak ide,akik még előtte vannak a probléma megoldásának .Ahogy ez náluk megtörténik,más az oldalt sem látogatják.Ne is remélj válaszokat erre .

Engem nem műtöttek ilyennel,de mégis több tapasztalatot gyűjtöttem be,mint aki átesett ilyenen .

Azokkal a fiúkkal akiknek ilyen gondjuk volt,felvettem a személyes kapcsolatot,és kértem őket ,írják meg a megoldásokat,akár részletesen is .

Kérésemnek eleget is tettek ,kivétel nélkül .

A lézeres mindenhol kemény pénzbe került.Tb nem támogatta,magán klinikán szokott megtörténni .

Minden előzmény úgy zajlott,mint egy szikésnél .

A műtétnél leégették a féket,beégették az ereket,te hát nem volt vérzés .A seb utólagos kezelése ugyan úgy történt,mint szikésnél .

Essen pár szó az eltávolításról is .Én nem vagyok orvos,de olvasni azért tudok .A régebbi szakkönyveben az van,a féket teljes egészében el kell távolitani /lézeresnél ez is van / mert az nem nyúlik,mint a gumi.

elejétől végéig rövid az .Több fiú írja manapság,átvágta a doki,de neki a problémája továbbra is fenn áll .Mit tegyen,menjen vissza,hogy rövid továbbra is ?

Én elhiszem ,hogy a dokinak ez a jó,kényelmes,mert nem kell még 5-6 varratot is beletenni. Azok a fiúk akiknél szépen leműtötte a doki,az sem látszódik ,hogy valaha fék is volt .Mivel némely fiú képet is küldött róla ,elhiszem amit írt .

2016. febr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!