Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pénisznövelő módszert valaki...

Pénisznövelő módszert valaki tud? Az itthoni masszázsra lennék igazán kivánics.

Figyelt kérdés
Olvastam utána is és többen is visszajeleztek, hogy hatásos ez a módszer. Véleményetek?Valaki tud nekem adni egy oldald, ami nem fizetős és használható is? A méretemet szeretném kicsit fejleszteni, ami 14,5/4cm.. Átlag, de nem vagyok megelégedve vele.

2016. febr. 17. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
42%
Ha ez így lenne,ahogy elgondolod,kis farkuak nem is lennének .Hogy te meg vagy e elégedve vele,vagy nem ,az egy dolog.Inkább barátkozz a gondolattal ,akkora lesz,mit amivel a természet megáld .Te is még ott tartasz,azt gondolod a mérettel minden meg lehet oldani .Nem egyszer ez fordítottan sül el .
2016. febr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de tényleg működik! Persze mint annyi mindenben, itt is az a fontos, hogyan csinálja az ember. Nekem egy idősebb pasi mutatta meg, aki kollégám volt első munkahelyemen és látta zuhany közben, hogy mennyire szégyelltem, hogy kicsi. Addig már mindenféle drága sart kipróbáltam, tapasztól a krémekig, tablettától kapszuláig, sőt még a masszázst is próbáltam de semmi eredmény. Ő nagyon részletesen megmutatta és azóta kb 2-2,5 cm-t nőtt és vastagodott is. Kérdeztem szakértőt és ő is azt mondta, hogy nem mindegy hogyan csinálom. Nem vok meleg, de ha valaki komolyan gondolja, megmutatom hogyan kell. Emlékszem, azt mondta akkor, hogy nem mindegy, hogy ugyan abból az alapanyagból ki hogyan és mit tud főzni... meg van a technika, ha jól csinálom, jó az eredmény is...:) Most 14-ből kb 16... és fél. Írhatsz privit.
2016. febr. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!