Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vérplazma kondi mellett?

Vérplazma kondi mellett?

Figyelt kérdés

Már egy hónapja járok folyamatosan, heti 5 alkalommal kondiba, már látszik is valami fejlődés. A kérdés az lenne, hogy ezt finanszírozni is kell (fehérje, megfelelő táplálék, kondibérlet, stb..) és arra gondoltam, hogy elmegyek vérplazmát adni hetente egyszer. Ez okozhat valami komplikációt a kondira tekintettel? Nem megfelelő fejlődés vagy gyengeség?

Hozzáértők, vagy akik jártasak az ügyben kérem írjanak :) köszönöm 18/F



2016. febr. 18. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:
63%
Szia! A plazma adás esetén azt tanácsolják, hogy előtte, aznap és utána nap ne végezz megterhelő edzést. Ha ezt be tudod tartani, valamint továbbra is helyesen táplálkozol és ebben a három napban főleg figyelsz a megfelelő mennyiségű folyadék pótlására, akkor nem lehet gond. A fehérje szintet úgy tudom 5 alkalmanként ellenőrzik. Egyél sok húst, hogy a vérképed is rendben maradjon. Ja meg én is rendszeres plazma adó vagyok, annyi a tapasztalat hogy miután levették az anyagot, a véna, amit megszúrtak minimálisan húzódik. Nem tudom hogy az mennyire terhelhető, ezt esetleg szakértőtől kérdezd meg. 24/N
2016. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!