Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kondizás mellett fogyni?

Kondizás mellett fogyni?

Figyelt kérdés
Szeretnék kondizni, izomtömeget akarok növelni, azonban van rajtam 10+ kiló felesleg, ami főként a hasamon látszik. Lehetséges az, hogy kondi mellett mégis fogyjak, pl.: a hasamról a zsírt égessem (meg úgy mindenhonnan)?

2014. júl. 16. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:

A táplálkozáson múlik főleg. Egyelőre semmilyen tömegnövelőt ne szedj, most semmi értelme. Ez egy egész jó összefoglaló:

[link]

2014. júl. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy veszem észre, hogy így kb. 40 kg-os túlsúllyal indulva sikerült egy kicsit fejlődnöm. Érezhetően erősödtem, de az izmok méretbeli növekedését nehéz megmondani, mivel közben a zsír fogy rólam. Kb. fél éve csinálom, méretben szerintem max. egy kicsit nőhettek az izmok, azt is inkább azért, mert előtte semmit nem sportoltam. Elvileg szálkásítás közben nem növelhető az izomtömeg, de ha most kezded, talán lehet kicsit fejlődni. 10 kg-ot amúgy 3-4 hónap alatt ledobsz, aztán kezdheted a tömegelést.
2014. júl. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!