Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ma meglátogattam az urológust...

Ma meglátogattam az urológust mivel egy ''hosszu seb'' és egy csomó található a péniszemen. Azt mondta kicsi ciszta csomó amivel nem kell semmit és a sebre azt mondta természetes, h ott van. Képpel. Csak szerintem nem természetes?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Más: a sebből néha genny szokott folyni, ha a képeket jobban megfigyeljük is látjuk is rajta a lyukat.



2013. szept. 10. 14:54
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Ha aggódsz emiatt és tudod, hogy nem természetes el kell vele menni másik dokihoz. Ha az se jön be a harmadikhoz. Én is így jártam a problémámmal, hogy a sokadik doki tudott rajtam segíteni, igaz teljesen más volt a gondom.

24/N

2013. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Nem aggódom, mivel már rég rajtam van, nem fáj. Csak zavar a kinézete, barátnőm is van de attól is félek ,h pl majd ez neki se fog tetszeni és ott hagy. Szeretném ha nem lenne rajtam de esztétikai okok miatt.
2013. szept. 10. 15:03
 3/36 anonim ***** válasza:
Megsérültél ott? Az nem normális ha vérzik vagy gennyes.
2013. szept. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Ez egy faggyú,v. szőrtüsző cystának tűnik: elzáródott a kivezetőnyílása és a termelődött váladék ne tud kiürülni. Azért van ez a kis csomó. Ez időnként begyulladhat és akkor ürülhet belőle genny. Tényleg nem komoly dolog,inkább csak kellemetlen.
2013. szept. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Nem sérültem meg ott. Vérezni nem vérezik. Hát nem komoly dolog csak zavaró a kinézete. Szerintetek el lehet valahogy tüntetni?
2013. szept. 10. 15:12
 6/36 anonim ***** válasza:
56%
El. Nem tudom az urológus miért nem csinálta meg. Menj el bőrgyógyászhoz.
2013. szept. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
A sebet is leszedik/eltüntetik(azt a hosszú piros sebet ami a péniszem alján húzódik és a csomóhoz kapcsolódik) vagy csak a csomót? Az urológus azt mondta ,h nem baj ha ott van, De engem nagyon zavar.
2013. szept. 10. 15:41
 8/36 anonim ***** válasza:
56%
Igen.
2013. szept. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, kicsit megnyugodtam már nagyon ideges voltam és féltem is ,h ezért fogok szétmenni barátnőmmel is mivel félnék a sextől :D

Holnap szerintem meg is látogatom a bőrorvost és majd írok a fejleményekről. Köszönöm még egyszer.

2013. szept. 10. 15:48
 10/36 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok amúgy?


A szexet ilyen állapotban maximum óvszerben csináljátok, nehogy gubanc legyen, és tisztálkodj a szokottnál többet, mivel az is gubanc lehet.

Bőrdokihoz minél előbb menj vele ha zavar a dolog.


Amúgy semmi extra nincs vele. Nekem is volt ilyen, és idővel elmúlt, nem nagy ügy, csak amikor éppen van, akkor kellemetlen, de csak idő kérdése. Egyébként propoliszos krémmel kentem.

2013. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!