Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Létezik az, hogy fitymafék...

Létezik az, hogy fitymafék műtét után is túl rövid a fitymafékem?

Figyelt kérdés
Fitymaszűkületem volt, megműtötték, elvileg azt mondta a doki, hogy így már jó. Én azonban kételkedem ebben. Nem tudom biztosan, mert még nem voltam lánnyal. Az igaz, hogyha magamnak csinálom, akkor nem fáj, de olyankor óvatos vagyok; viszont, ha eléggé hátrahúzom, akkor hirtelen nagyon meghúzódik elöl a bőr. És hát, egy kiadósabb szex közben... szóval vannak kétségeim. Ha nagyon hátrahúzom ernyedt állapotban, akkor teljesen lehúzza elöl a makkomat. Értelemszerűen merev állapotban, amikor már eleve feszül a bőr, akkor még érzékenyebb. Vagy ez normális?
2016. febr. 26. 02:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon is valóságot írhatsz.Nekem egy barátom írt erről,aki egy család közeli orvossal csináltatta meg .Neki is csak átvágta .2 hónap múlva ment vissza ,hogy sajnos semmi sem változott .Akkor újabb műtét következett,ami a fék teljes leműtését jelentette .Már én is több olyan írással találkoztam a googléban,amit orvosok tehettek fel.Meg kell nézni a dátumot,bizony pár éve kerültek fel.Már mindben átvágást írnak.(ez nem csak műtétileg az ! )Olvassunk bele egy olyan orvosi szakkönyvbe

amelyet 20 éve adtak ki,és mit írt erről a prof .A féket teljes egészében el kell távolitani,mert az nem gumi ,hogy nyúladni tudjon.Az egész hosszban feszül ,és nem csak középen

A kedves válaszolók sem nagyon tájékozottak,tisztelet a kívételnek .Azt válaszolják a rövid fékre .Menj orvos ,átvágja ,és kész .Pár perc csak az egész .


Némileg szerencsések a lézerrel műtöttek .Ott teljes egészében leégetik,nincs varrat. Az átvágásnál meg tesznek 2-3 a az 5 -6 helyett .

2016. febr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért gáz ez, mert már 23 vagyok, a műtét asszem két éve volt.
2016. febr. 26. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!