Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől függ, hogy orgazmuskor...

Verba.tamas kérdése:

Mitől függ, hogy orgazmuskor milyen messzire spriccel valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves vagyok, és nekem sosem sikerül élvezéskor nagyot spriccelni... :( ez mitől függ? Mérettől? Vagy technika, amit meg lehet tanulni?

Köszi a válaszokat!!!!


2008. szept. 20. 08:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%
2008. szept. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszi a linket, de a kérdés nem a "női spriccelésre" vonatkozott :) Elnézést, ha nem voltam, egyértelmű!
2008. szept. 20. 08:45
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem az ondó mennyiségétől és a felizgultság mértékétől függ az egész.

Ha nagyon sokáig nem csinálod a dolgot, sok ondód lesz, és spriccelni is messzebbre fogsz, másrészt minél jobban felizgulsz, minél tovább húzod, annál nagyobb lesz az élvezés és a spriccelés is.

2008. szept. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

szerintem pedig attól függ, hogy azondóváladék minősége milyen, főleg, hogy milyen sűrű, mert ha megfigyelitek (bármilyen folyadékkal) a hígabb lé messzebb száll, de ezt könnyen kipróbálhatod, hiszen elvileg ha ma megnézed..a holnapi váladék már hígabb lesz..

De amúgy hova akarsz lövöldözni?? Elég furi nekem nőnek, hogy a fiúk ezen törik a fejüket, ráadásul gondolom beszélgettek róla haverokkal, különben nem kéne versenyezni..

18 évesen pedig lassan arra kell majd használnod a dolgaidat amire való, és odabent nem lehet pár centinél messzebb spriccelni..tehát ha nem sikerül ne keseregj, mert ez nem funkciója a szervezetednek.

Csak megjegyzem van olyan kollegám akiről elképzelném az ilyen dolgokat , de biztosan sose lenne gusztusom hozzá..

de mindegy mindenkinek van furi dolga.

Azért soksikert a 12-es olimpiára még van 4 éved!

2008. szept. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%
és ezért miért kellett lepontozni?én honnan tudjam hogy te fiú vagy,nem írtad le,a link meg jó a lányoknak,nem voltál egyértelmű,ezért még nem rossz a válaszom!!!!!!!!
2008. szept. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem ilyenektől függ.Ha naponta csinálom akkor is úgy spriccel mint az állat,az én csajom meg pont nem szereti(nem tudom miért). 18 éve így működik.Azt gondolom hogy ez "gyárilag" így van.Ne pontozzatok le,a tényeket írtam le.
2008. szept. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

ELSŐ Válaszoló!

Tényleg jó a link, nem pontoztam le én sem, de a kategóriából lehet tudni, hogy férfiről van szó...

2008. szept. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Valószínű azért pontoztak le, mert 1. ez a "Férfiak egészsége" témakör, 2. a válasz nem hasznos mert fiú a kérdező...


Egyébként hallottam olyanról is, hogy ha megfelelően erős a PC izom, akkor azzal erősebb kilövellést lehet produkálni.

2008. szept. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Minél többször spriccelsz, annél messzebre fog menni, mert

a prosztatádat karban tartod (voltaképp az húzódik össze spricceléskor).

2008. szept. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
70%
Próbáld meg ventilátorba. Úgy jut majd mindenhova.
2008. okt. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!