Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hypospadiasisom van, vagy...

Hypospadiasisom van, vagy valami más?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, és a péniszemen furcsán van a húgycsőnyílás, nem hypospadiasisom van szerintem, mivel nem görbül el egyáltalán. Mi lehet, attól félek, ha ennyi idősen műtik, sok hülyeség lehet utána, már szóltam a szüleimnek, de egyszerűen nem tudok várni az urológusig.

2016. febr. 28. 18:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy furcsán? Milyen eltérést tapasztalsz?
2016. febr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen a húgycsőnyílásom szét van valamennyire nyílva, ami a Hypospadiasis egyik tipikus "tünete" Viszont az enyém szerintem ennél furcsább.
2016. febr. 28. 18:43
 3/16 anonim ***** válasza:
29%

Rákerestem a neten ,ahogy te is rákereshetsz.Még képek is vannak fenn . Sajnos ez műtét nélkül nem korrigálható.

Maga a műtét biztosan fájdalmatlan,akár egy körbemetélés .

Az azt követő napok kellemetlenek lehetnek,de más megoldás nem hiszem hogy lehet .Én értem a problémádat,miért lenne sűrgős a doki .

2016. febr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Körbe is kell metélni valószínű, mivel fitymatúltengésem is van, ettől nem félek, viszont a húgycsöves dolog jobban idegesít..
2016. febr. 28. 18:55
 5/16 anonim ***** válasza:

Inkább az a tünete, hogy a húgycsőnyílás rendellenes helyen van, szóval lehet, hogy tényleg valami másra gondoltál.

A legjobb, amit tehettél, hogy megbeszélted otthon! Ha műteni kell, altatni fognak, szóval ettől ne félj!

2016. febr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azért mertem megbeszélni otthon, mivel anyukám orvos, ezért nem félek elmondani ilyeneket, max. egy kicsit furán beszélek. Szerintem sem az, igazából ezt a kérdést azért tettem fel, hogy hátha jelentkeznek olyanok, akiknek szintén hasonló elváltozásuk volt, még ilyen idős korban.
2016. febr. 28. 19:12
 7/16 anonim válasza:

Valószínűleg egy enyhébb formád van, ha nem okoz gondot, felesleges műteni, később rosszabb, csúnyább lehet, mint eredetileg volt. Ha görbület van akkor azt sem muszáj műtéttel megoldani, vannak nyújtó eszközök amivel korrigálhatod (minden lágy szövet nyújtható, aki mást mond hazudik!). Szerencséd hogy kiskorodban nem kaszabolták össze, tanulmányok alapján akiket csecsemőkorban műtöttek kb. 90% nem elégedett vele, 50%-al komoly problémák vannak(lyukak, extrém hegek, impotencia, rövidülés...).

Ha mégis műttetni akarod, akkor csak serdülőkor befejezése után, megbízható plasztikai, vagy ebben tapasztalt sebésszel.

2016. febr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is olvastam hasonló dolgokat interneten, viszont az urológus remélem tud valamit csinálni.
2016. febr. 28. 19:39
 9/16 anonim ***** válasza:

[link]


Ha vizelésnél sem okoz problémát, akkor nem feltétlenül igényel beavatkozást.

2016. febr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Szia, én is érintett vagyok, ha gondolod, írj rám. :) 15/f
2016. febr. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!