Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hypospadiasisom van, vagy...

Hypospadiasisom van, vagy valami más?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, és a péniszemen furcsán van a húgycsőnyílás, nem hypospadiasisom van szerintem, mivel nem görbül el egyáltalán. Mi lehet, attól félek, ha ennyi idősen műtik, sok hülyeség lehet utána, már szóltam a szüleimnek, de egyszerűen nem tudok várni az urológusig.

2016. febr. 28. 18:28
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igazából vizelésnél nincs baj vele, attól félek, hogy felnőtt koromban elítélnek a nők emiatt, mivel sok ilyet hallottam már.. :/
2016. febr. 29. 20:52
 12/16 anonim ***** válasza:

Á ugyan, működjön, az a lényeg.


Hol van most a húgycsőnyílásod? Mennyire hosszú a fitymád és mennyire tudod hátrahúzni?


Amúgy meg ha anyud orvos, csak észrevette volna amikor kisgyerekként fürdetett... szóval valószínűleg nincs bajod.

2016. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Biztos kamu.. amikor születtem azt mondtak hogy ezt nem muszáj megműteni, és kockázatos is lenne. De én most kezdtem gondolkodni hogy megis jobb lenne ha normális lenne. Amúgy szerinted ilyenre pazarolnám az időm?
2016. márc. 5. 17:45
 14/16 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam egy szóval se hogy kamu, nem tudom honnét veszed... légy szíves olvasd el újra amit írtam. Ja és kíváncsi lennék a kérdéseimre adott válaszokra is.


Teljesen normális meg úgyse lesz. A műtéti heg látszani fog, ha meg nincs nagyon eltévedve a húgycsőnyílás akkor kb. a kutyát se érdekli a dolog.

2016. márc. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Éppen annyira van eltévedve hogy zavarjon.. A makkom aljánál van, és nagyjából úgy néz ki, mintha 3 nyílásom lenne ott, ezt nem tudom sajnos megérteni, hogy miért ilyen.
2016. márc. 6. 18:33
 16/16 anonim ***** válasza:

Miért: ez egy fejlődési rendellenesség, magzatkorodban nem zárult össze úgy a cucc ahogy kellett volna neki. Nem túl ritka amúgy, ne érezd úgy, hogy csak „téged vert meg ezzel a sors”. A legtöbb olyan esetben ahol a makkon, vagy közvetlenül mellette van a nyílás, teljesen normálisan működik.


A leendő partnereidnek szerintem fel se fog tűnni, főleg ha amúgy egyébként funkcionálisan rendben van minden.


Amúgy a fitymád hosszúságáról mit tudsz elmondani? Fedi teljesen vagy alul nyitott az is és kilátszik a makk, ha fedi teljesen akkor mennyire tudod hátrahúzni?

2016. márc. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!