Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mintha szorítanák a heréimet...

Mintha szorítanák a heréimet olyan érzés, néha alhasi fájdalmaim is vannak. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Néha itt- ott belenyilal a fájdalom a belső combomba és a veséimbe. Be van gyulladva és forró, ki van vörösödve a herém. Többször voltam más - más urulógusnál, de minden teszt amit végeztek negatív volt. Nincs köztetek valaki, akinek ugyan ez a problémája?

2016. febr. 29. 13:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Jaj és 29/f
2016. febr. 29. 17:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Válts Urologust. Inkább maszekhoz menj és legyen Ultrahang is. Lehetséges, hogy gyulladás áll fel a háttérben. A mellékheréid tapintásra érzékenyek?
2016. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát érzékeny ...de van időszak amikor elmúlik, akkor nem fáj, nem érzékeny. De van amikor újra előjön és akkor érzékeny.

Magán dokihoz járok, de már voltam többnél is de segíteni egyik sem tud de szeretnék valami gyógymódot találni, vagy csak valamit ami enyhíti a fájdalmat. Vagy hogy tudjam mitől újul ki mindig...és mondták hogy gyulladás de nem tudnak mit csinálni vele mindig kiújul.

Most is voltam urológusnál csináltak nekem prosztata masszázst.. utána mindig el kell mennem pisilni és gennyeset pisiltem...

2016. márc. 8. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!