Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Vagy lehet terhess...

Mit tegyek? Vagy lehet terhesseg miatt? Tegnapra nem vartam ma sem jott de kb ket hete olyan tompa majd harom napja allando fajdalmaim vannak ugy erzem mintha megjonne, de egeto erzes is egyben.

Figyelt kérdés
a fehernemut nem birom elviselni mert mintha szoritana neha ugy erzem hogy nem birom elviselni aztan 1-2 orara elmullik egyszeruem nem tudom semmihez sem hasonlitani mivel felfazva mar voltam egy terhesegem, szulesem mar volt menszis gorcseim is voltak mar regen de amiota megszultem meg nem is ereztem semmit mikor megkaptam meg a mult honapban sem.csak miutan megjott enyhe fajdalmat. a hasam is mintha fe volna kicsit pufadva. teszteltem tegnap de az negativ lett. szoval nem tudom mi van? hatha valaki atelt hasonlot
2009. júl. 25. 16:35
 1/3 A kérdező kommentje:
meg csak anyi hogy a melleim is nagyon fajnak es menszi ellott olyan turos folyasom szokott lenni most meg csak olyan vizes.hogy valami gyulladas volna akkor a mellem nem kellene hogy fajon nem?legalabb is eddig igy volt.
2009. júl. 25. 16:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nos lehet terhességtől is, de én azt javaslom, hogy ha fájdalmat okoz neked, akkor menj vele orvoshoz. A terhesség nem fájdalom, szóval nyugodtan keresd fel a nőgyógyászod. Én szurkolok, hogy baba legyen :)
2009. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt
2009. júl. 25. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!