Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha lefogynék jobban bírnám a...

Ha lefogynék jobban bírnám a szexet?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok hízva 30 évesen (172 cm és 131 kg) és nagyon nem bíróm a szexet. Barátnőm fiatal csinos 55 kgos nő ő tökre bírná, de én már 50-10 perc múlva teljesen behalok, így a szexet sem élvezem. Heti 2 is sok. Nem tudom mi tévő lehetek így. Párom szeret nagyon azt mondta, meg kitart stb, de félek sokáig nem fogja bírni.
2016. márc. 1. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is, ha a kapcsolatotokban probléma van, az nem az egyikőtök problémája, hanem mindkettőtök problémája. A párod bizonyára megértő lány, és szívesen segítene neked, sőt, jó motivációt adna, ha közösen mennétek el edzeni, közösen változtatnátok az étkezési szokásaitokon.
2016. márc. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lenne-e különbség ha 50 kilóval kevesebbet cipelnél?

Erre te is tudod a választ.

2016. márc. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Nekem is volt túlsúlyos barátom. Nálunk is nagyon kevés volt a szex, mert hamar kifáradt. Elmondtam, mindenben támogatom és együtt menjünk el valamit mozogni és változtassunk az étkezésen, menjünk el dietetikushoz. Olvastam irodalmakat és pl. mindenhol csak azt olvastam, hogy a megfelelő fogyás után a libidó is vissza szokott térni és sokkal intenzívebbé válnak az intim együttlétek. Ő a kaját választotta, de azt mondta szeret. Még egy ideig próbálkoztam a táplálkozással, mozgással kapcsolatosan, aztán meguntam, hogy többször csak egy kis simogatás van, ő eléggé passzív vagy pár hangos lihegés után elfárad és közben ömlik róla a víz, aztán inkább alvás van.

Elbúcsúztam tőle. Ő mindent megígért. Maradtam. Nem változott semmi. Végleg elbúcsúztam. Ő meg magára maradt. Azóta találkoztunk, de még mindig nincs barátnője és még hízott is.

Egy ideig ki lehet tartani a másik mellett ilyen helyzetben is, de kérdés, pl. mennyire van jogunk más életét is negatívan befolyásolni, mert nekünk más az életvitelünk? A másik felvetés, ha már felmerül, hogy valami kevés lehet valakinek, akkor az már régen megérett egy változtatásra.

Lehet a másik szexuális igénye sem nagy. Elviseli, elfogadja ezt a helyzetet. De akkor is érdemes rátérni a helyesebb táplálkozásra, mert a helytelen jóval több mindenben gátat szab rövid - és hosszútávon egyaránt az életünkben.

Sok sikert és kitartást az egészségesebb életmód véghezviteléhez.

2016. márc. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Idézem a 3. válaszolód:

"mindenhol csak azt olvastam, hogy a megfelelő fogyás után a libidó is vissza szokott térni és sokkal intenzívebbé válnak az intim együttlétek"

A 25 kg súlyfeleslegemből leadtam 17 kilót. És valóban ez történt.

2016. márc. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!