Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Durex Performa, tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Durex Performa, tényleg késleltetni tudja az orgazmust? Tehát mondjuk ha ez az első, és bírnám 3 percig, bírhatom mondjuk 5-ig is?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, mert nem fogsz benne érezni kb. semmit.
2010. okt. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az "orgazmuskésleltető koton" már 30 éve is létezett az NDK-s gumikesztyű-vastagságú koton képében!
2010. okt. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

3 perc? Te jóég..nagyon kevés..ahoz képest hogy én a baártommal kb 15-20 percig csináljuk és kevésnek találom néha. :D

Amúgy valószínűleg tényleg nem érzel semmit benne.nem tudod azt megcsinálni,hogy ha érzed hogy véged gyorsan kihúzod,megnyugodsz,pl addig kényezteted a bnődet,majd aztán ismét behatolsz.Vagy valami rosszra gondolni,vagy nem tudom,de nem hiszem hogy 1 gumitól nagyon megváltoznának a dolgok,úgyhogy ő is és Te is jól érezd magad közben.

18/L

2010. okt. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

18 L nagyon építő volt a hozzászólásod, kár, hogy érdemit nem tartalmazott, viszont megtudhattuk, hogy marha értelmes módon megszakítással "védekeztek" a kedves pároddal.

Kérdező, ebben a fajta óvszerben direkt olyan anyag van belül, ami érzéstelenít. Az én barátom azt mondta, hogy olyan mintha elzsibbasztották volna ott. Aztán az extra vékony Durexet használtuk, ezerszer jobb volt, amíg el nem kezdtem szedni a fogamzásgátlót. Attól, hogy extra vékony, nem jelenti, hogy kevésbé biztonságos, helyesen használva ugyanolyan strapabíró, mint a vastagabbak.

2010. okt. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem az óvszer vastagságán múlik,hanem a benne lévő anyag miatt bírod tovább.És igen,tényleg működik,nálunk 2x-esére növeli az aktus időtartamát.
2010. okt. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!