Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Apró piros kiütések a makkon...

Apró piros kiütések a makkon mi lehet?

Figyelt kérdés
Három napja jelentek meg egyszer már volt ilyen akkor az ovszerben lévő síkosító okozott irritációt, viszont 4 nappal ezelőtt barátnőmmel vízben csináltuk és valószínűleg attól jött ki viszont most jobban kijött mint az ovszeres esetben. Előfordulhat mas is mint irritáció és ezt honnan tudom megállapítani?

2016. febr. 18. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk megmutatod bőrgyógyásznak!
2016. febr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha mar orvoshoz fordulok nem inkabb urologusnak?
2016. febr. 18. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Bőrgyógyász kell!
2016. febr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%

Urológushoz is nyugodtan mehetsz,diszkrétebb vizsgálat van ott(nők is nőgyógyaszhoz mennek hüvely gombával),én is oda mentem,nekem ezzel egyszer gyógyszer mellékhatása váltotta ki.


De vény nélkül tudsz canesten krémet venni ez 2 hét alatt rendbe hozhat,de addig semmi sex és a barátnőd is vegyen canesten krémet és hüvely kúpot.

2016. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom a hasznos valaszt :)
2016. febr. 20. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!