Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymatúltengesre krémet...

Fitymatúltengesre krémet irtak fel és nem momdtak semmiféle vágásról, metélésről miért olvasok mégis csak ezekről?

Figyelt kérdés
Ma voltam urologian es fitymatultengest irtak a lapra . Utánanéztem es mindenhol metelest irnak de nekem krémet adtak csak. Remélem meggyógyul a kremtol . Valaki valami infó?

2016. márc. 3. 17:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%

Na ez az eset,mikor olyat írnak fel ,ami se nem árt ,se nem használ .A doki a kenőcsel pszichésen hat rád .

Még jó hogy nem timsót,mert az talán kisebbre összehúzná .

2016. márc. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Első: Nem tudhatod, hogy nem-e használ. Nem tudhatod milyen jellegű a kérdező gondja. Mindenkinek más más. Valakinek kell műtét valakinek nem.
2016. márc. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az orvos nem mondta hogy műteni kell. Krémet adott controll 3 hét múlva. Meg adott krémet. Biztos hogy ezt műteni kell? Mi van ha nem?
2016. márc. 3. 17:23
 4/16 anonim ***** válasza:
48%

2 es,olvasataim szerint azt jelenti ,hogy az előbőr kicsit hosszabb az átlagosnál .Olyan,mint az elefánt ormánya .

Akinek ez nem tetszik ,az pár mm le is vágathat belőle .

Mivel ez nem kóros,a dokik ezt miért szorgalmaznák .

Megnyugtatásul azért valamit csak felírnak .

2016. márc. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%

Az lehet hogy a bőr vége szűkebb,és erre van a kenőcs .

előző.

2016. márc. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Használd a krémet ahogy az orvos előírta.
2016. márc. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Engem ez nem zavar semmiben. Így jó volt 25 évig ezután is igy szeretném használni. Nem metelten. Egyszerűen fel van repedve pár helyen és fáj a repedesnel ha hatrahuzom. És ezért felírt egy krémet. Utánanéztem a neten es mindenki a műtétet írja. Kicsit ijesztő hogy ennek ez a végállomása? Nem akarom mutetni ,vágni a farkam. Azért érdekelne hogy ilyenkor mi van mert amióta olvasgattam nem vagyok épp nyugodt..
2016. márc. 3. 17:37
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen tudod "húzogatni" akkor nincs gond.
2016. márc. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
43%
Ilyen esetben kezd hegesedni.A bőrlágyitók segithetnek,aztán valóban csak műtéti megoldások olvashatók .
2016. márc. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Tudom húzogatni használom is megy rendesen minden. Nincs gond. Koveve most mert most a repedések miatt esélytelen használni..de hatra tudom húzni most is.. Ezert nem ertem a metelest mint megoldast..
2016. márc. 3. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!