Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi történt velem? Miért nincs...

Mi történt velem? Miért nincs kedvem masztizni és ha mégis, akkor miért rossz érzés, miért jön kedvés?

Figyelt kérdés

3 éve naponta masztiztam, néha 2-3x is. Elvesztettem a barátnőm, fél év után, majd ez a szám csökkent. Nyáron összesen ha 8x masztiztam. Augusztusban nem is. Tegnapelőtt voltam urológusnál, minden rendben.


Egyátalán nincs hozzá kedvem. Régebben megláttam egy jó popsit/mellet az utcán, vagy egy hülye reklámban, már hozzányúltam, mostanában meg fel sem áll rá. Persze ha keresek, akkor igen, de nincs hozzá kedvem. Közben ha mégis csinálom, rossz a kedvem, és szarul érzem magam. Tegnap nagyon sűrű és kevés jött, simán csak kifolyott. perccel később ha felhúztam a makk mögé a bőrt kicsit még akkor is volt ott a makk végében és jött (nagyion kicsi)


Úgy gondoltam akkor ma is verem, ma nagyobbat spriccelt, de nem jött sok.


Lehet ez attól, mert nincs hozzá kedvem? Mert én sem akarom? Vagy valami baj lehet?


Vissza akarom kapni a volt barátnőmet, most minden esélyem megvan. Ez nagyban hátráltat (nemtudm miért) de amióta szétmentünk, nem olyan a maszti.



2015. aug. 29. 16:35
 1/4 A kérdező kommentje:
F/16
2015. aug. 29. 16:36
 2/4 anonim ***** válasza:

neked nem szervi, hanem lelki bajod van, amitől erőssen lecsökkent a libidód


igyál több folyadékot, és ha nincs kedved, hangulatod hozzá, akkor ne csináld


ugyanakkor jó lenne, ha nem hagynád elsorvadni a nemi szerveidet, később azért még kellenek


nem tudom mi lenne a jó megoldás, még fiatal vagy a korodban inkább a napi többszöri a normális


mihez van kedved? mikor nevettél utoljára?

2015. aug. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Amikor szétmentünk (azért írom mindig ezt, mert innentől fura a dolog) erősen viszaestestem több téren is. Régen nagy játékos voltam, aztán miatta leszoktam, és most ott tartok, hogy napi 14-16 órában gép előtt ülök (hála Istennek itt a suli, ami legalább tanítás ideje alatt kihúz a gép elől, bár naponta több órám lesz gép előtt) ezen kívül agresszív lettem, önfejű.


Régebben minden hülyeségen nevetni tudtam, mostmeg mond valaki valami hülyeséget, és beszólok neki, hogy minek beszél ilyen baromságokat.

2015. szept. 1. 14:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz, nem tudok jobbat
2015. szept. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!