Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ezt mi okozhatja?

Ezt mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Szex vagy önkielégítés után vizelnem kell, majd miután elintéztem pár perccel később csípő fájdalmat érzek, olyasmi mint felfázáskor, de nem olyan erős. Valaki volt már így? Ti mit tettetek ellene?

2016. márc. 6. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

Lehet húgy úti fertőzés,prosztata gyulladás

Ha nem múlik el ,orvos .Urológia .

2016. márc. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, sokszor.

Elmúlt magától.

2016. márc. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is előfordul. Nincs semmi gyulladásod. Ondó a húgycsőbe marad és a vizelettel "kölcsönhatásba" lép. Ez okozza a problémát. Ígyál sokat előtte, és jól nyomkodd ki, ha végeztél a dologgal :)
2016. márc. 7. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bár attól függ, hogy mindig? Vagy csak alkalmanként. Ha csak alkalmanként néha néha.. Akkor a fentebb említett a gond. Ha nem akkor más lehet a háttérbe. :) Húgyuti fertőzés biztos nem, max ha mindne pisiléskor gondot okoz.
2016. márc. 7. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!