Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kb 1 hónapja metéltek körül....

Kb 1 hónapja metéltek körül. A varratok kihullottak a sebek összeforrtak. Viszont még mndíg érzékeny a makkom. Ha pl hozzáér a lábamhoz. Mennyi idő kell neki hogy ne érzékeljem ezt? Hogy normális bőrré alakuljon

Figyelt kérdés

2016. márc. 8. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
25%

Ehhez bizony idő kell .Kinek mennyi,volt aki azt irta 1 hónap,volt aki fél évet,de olyan is volt aki 2 éve szenved ettől.Itt írta a gyakon,a régi gyakosok talán olvasták is .

"Amig élek,bánom hogy körül metéltettem magam "

A helyzet az,a dokik nem tartanak erről előadást senkinek sem .A makk felületén sok érző idegvégződés van .Amig ezeket a gatya súrlódása érzéketlenné nem teszi /orvosi szó használattal el nem sorvadnak,a makk felszine nem kérgesül meg / addig ez lesz .Akinek meg csak a bőr eltávolítása után lehetett hozzá érni ,annak ez még rosszabb .

2016. márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Értelek.

Mindenesetre már meg tudom fogni és nem érzek semmit.Fürdésnél a hideg-meleg vizet is jól tolerálja.Csak néha mikor a lábamhoz ér akkor még nézek egy nagyot :D

Néha meg ugyanez van és semmit sem érzek.

2016. márc. 9. 09:40
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Ugyan metélve nem vagyok,de több mint 6éve hátrahúzva hordom a fitymám,kb. 2hét alatt elmúlt a makkérzékenységem.
2016. márc. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

az klassz.Én csak sexnél meg mosásnál húztam hátra mindíg.Utánna egyből vissza.

Lehet hogy még idő kell neki az idegsorvadás miatt?

2016. márc. 9. 14:56
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Te ha mosásnál,sexnél hátra tudtad húzni akkor meg mért metéltek körül?
2016. márc. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem volt párkapcsolatom,nem foglalkoztam vele,beszűkűlt.Ez az én saram.Ezért kelett
2016. márc. 9. 20:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Értem,sajnálak.Biztos kis idővel magától rendeződik a helyzet.
2016. márc. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
75%
Nekem is 2 hét kellett hozzá max. 16 éves voltam,mikor megcsinálták,amíg nagyon érzékeny volt,bekötöttem sebkötözővel,szorosra,hogy suliba ne vegyék észre,hogy úgy megyek mint aki beszart. Aztán volt hogy leesett a kötés suliban,így nap végére,aztán 2 héttel rá,már észre se vettem,hogy leesett a kötés,és így másnap már nem is tettem rá. Viszont nekem most,3 évvel később,sem teljesen érzéketlen,de nem zavaró. Így pont jó.
2016. ápr. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A sex milyen vele?Később mész el?Azt írjak sok helyen hogy jobban bírják a körülmetéltek :)
2016. máj. 1. 23:28
 10/10 anonim ***** válasza:
igen, később, de ugyan olyan érzés. Sokan azt mondják, hogy gyengülhet az érzés. De ezek csak hallották valahol, nem körülmetéltek. valóban később jön az érzés, de ugyan olyan.
2016. máj. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!