Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 19 évesen nem jön belőlem a...

19 évesen nem jön belőlem a sperma régen jött most már nem mi lesz így velem? Valami betegség lehet ez?

Figyelt kérdés
2016. márc. 9. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az baj ha nem jön semmi. De orgazmusod sincs, vagy mikor nem jön?
2016. márc. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok nekem nincs orgazmus de a spermám az sose jön nagyon ritkán egy csepp de semmi mit lehetne ez ügybe tenni?
2016. márc. 9. 13:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen, ha maszturbálsz, akkor jönnie kellene a spermának, urológus (esetleg andrológus) foglalkozok ezzel, hozzájuk kellene fordulnod minél előbb, mert ha ez nem változik, akkor gyereked sem lehet.
2016. márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem.Meg még azt akarom megkérdezni hogy ez mitől lehet hogy nem jön?
2016. márc. 9. 14:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, az említett dokikhoz kell fordulnod. Normál esetben fiúknál nagyjából 12, 13 éves korban megtörténik az első magömlés és onnantól kezdve minden alkalommal jön sperma, mivel folyamatosan termelődik. Tehát az biztos, hogy az baj, hogy neked nem jön, úgyhogy hamar keress egy dokit és vizsgáltasd meg magad.
2016. márc. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom miről beszéltek, mert a spermát önmagában nem látod. Az a herékben termelődik. Az ondóról beszéltek nem? Ha semmi nem jön akkor ott valami probléma van.
2016. márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem semmi nem jön :(((
2016. márc. 9. 21:53
 8/9 A kérdező kommentje:
Meg van még egy csomó betegségem köszvényem van hasnyálmiriggyulladásom 270-is volt a vérnyomásom meg 220-is ingadozó akkor 180 stb...
2016. márc. 9. 22:01
 9/9 Una ***** válasza:
Amennyiben nem szedsz olyan gyógyszereket amelyek normális mellékhatása, hogy nincs ejakuáció amikor elélvezel, minél hamarabb jelentkezz be szakorvosnál. Lehet súlyos betegség előjele és lehet olyan gyógyítható betegség tünete is amely esetén hosszabb idő eltelte után már nem lesz teljes a regenerácó. Végleg csökkenhet a nemzőképesség. Fontos az időfaktor mindkét esetben.
2016. ápr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!