Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A páromnak merevedési problémá...

A páromnak merevedési problémái vannak, mitől lehet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Amikor elkezdjük és petting van vagy szájjal nincs semmi gond de ahogy berakja úgy 2-3percen belül lelankad neki.és olyankor látom rajta h elkezd görcsölni.nem tudom miért lehet ez neki.az elejen mikor megismertem 2-3alkalommal nem volt semmi baj.utána már mindig.azt mondja hogy szeret és hogy nagyon jó velem de akkor nem tudom mi lehet a baj
2016. márc. 10. 07:15
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

NINCS merevedési problémája neki!

Lehet hogy te?

2016. márc. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
te minden nevezned ugy megis? Mert nem egy normalis dolog h elotte minden rendben van.amugy meg ha velem lenne a gond akkor nem gondolod hogy akkor se allna fel neki ha pl csokolozunk csak?mert pl akkor sincs semmi gond vele
2016. márc. 10. 07:36
 3/5 A kérdező kommentje:
Minden=minek
2016. márc. 10. 07:36
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Gumiba rakja be? Lehet a gumi miatt van gond. :)
2016. márc. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nyugi,csak nagyon ráizgul. legyen hosszabb az előjáték,masszirozd meg,hogy ellazuljon,hagyd,hogy izgasson néhány férfit az is felizgat,ha látja hogy a barátnőjének jó,utána próbáljátok meg. :) sok sikert!
2016. márc. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!