Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gombás fertőzés? Hegek? SOS

Tozser Alex kérdése:

Gombás fertőzés? Hegek? SOS

Figyelt kérdés

13/F vagyok, és a nemiszervemnek, kb 1000 felmerülõ gondja lehet.

Szerintem ezt az egészet 1 dolog váltja ki(pl.fertozes)


Kiszárad a makkom, elkezd ragadni, rátapad a fityma. Ha furdok mar utana 1 ora utan ilyen...

A fitymamon olyan mintha hegek lennenek, de lehet hogy megsem..Felvettem 1 emberrel a kapcsolatot, õ 2 dolgot mondott biztosra: Fordyce foltok, rovid fitymafek. A tobbiket meg nemtudta diagnosztizalni, bar a letapadas jeleit eszlelte.Zuhanyzaskor amikor odatartom a vizet, fáj.Nemtudom hogy azok hegek-e..

+Relativ fitymaszukuletem van, de az elejen lankadtan sem jon vmi nagyon hatra, de az a letapadas miatt..


Lehetseges hogy az egeszet 1 dolog valtja ki?

Sos mit ajanlotok?


2016. márc. 15. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt hogy ne legyél ovis, és menj el orvoshoz. Ha nem kezeled, csak "kuruzslással", még nagyobb baj is lehet belőle.
2016. márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13 éves vagy, nem könnyű helyzet. tudom egyszerű volt az előző válaszolónak odavágmi hogy menj orvoshoz. igen ez a megoldás mindenképp. gondolom a háziorvosod a gyermekorvos. vagy mehetsz esetleg magánrendelésre urológushoz. szüleiddel nem tudom milyen viszonyba vagy, hogy ezt esetleg megbeszéld velük, és tudnának ebben segiteni.
2016. márc. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Felvettem 1 emberrel a kapcsolatot".


NETEN NEM LEHET DIAGNOSZTIZÁNLI! Még az orvosok sem tudnak semmit biztosra mondani és mind azt ajánlják, hogy menj el vizsgálatra! Úgyhogy tegyél így! Addig nem kapsz válaszokat!

2016. márc. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
28%
Urológushoz kellene elmenni,van gyerek urolgus is,lehet adna kenőcsöt és mindent rendbe hozna,Nem kell beutaló az urológiára és férfi orvos van,előtte nem annyira kellemetlen elővenni.
2016. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!