Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 20 éves srác vagyok, és a...

20 éves srác vagyok, és a libidóm a nullához közelít. Normális ez?

Figyelt kérdés

2-3 hónapja kezdődött. Előtte szinte minden nap kiráztam a cerkát minimum egyszer, és mellette az aktuális barátnőimet is lerendeztem, ahogy kell. Rengeteget járt az eszem a szexen.


Most szinte egyáltalán nincsenek ilyen gondolataim, kirázni max heti egyszer jön meg a kedvem, és reggeli merevedésem sincs minden nap. Nincs jelenleg barátnőm, viszont szombaton sikerült hazavinnem egy lányt a buliból... nos puha volt a szerszám, épp hogy használható, és idő előtt lelankadtam.


Mi a fene történik? Nem akarom elhinni.


2016. márc. 18. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
10%

n akko most gyorsan dugjál meg valakit mert elég súlyos

Irány egy gyógytornász, pszichológus

pszichiátert kerüld mert b zit tud belőled csinálni

2016. márc. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hullám völgyek mindenkinél vannak .A reggeli merevedések zöme nem attól van ,hogy épp mennyire vagy kanos .Ennek bekövetkezése nem törvény szerű. Ebből nagy következtetéseket ne vonjál le .Felállni akkor fog,ha szexuális ingerek hatnak rá.Ezért meg ne a pö**ödet hibáztasd már .Az csak kellék a szexhez .Minden az agyban dől el .
2016. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
en a helyedben megprobalnam,hogy etrend kiegeszitobol vinnek be cinket,ugyanis a cink hiany miatt lehet libido csokkenes.(sot,a tuneteid alapjan kb csak arra tudok gondolni)ird majd le mi lett.
2016. márc. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!