Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Skacok, más is van úgy hogy...

Skacok, más is van úgy hogy nem fürdik gyakran vagy hosszabb ideig, vagy csak úgy alapból lusta és nem érdekli?

Figyelt kérdés
Nem vagyok igénytelen, de elő szokott fordulni és érdekelne hogy mások is vannak-e ezzel hasonlóan. Negatív véleményeket tartsd meg. Köszi

2015. okt. 9. 23:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Biztosan mással is előfordul néha, de törekedj arra, hogy a napi 1 fürdést/zuhanyzást ne blicceld el!
2015. okt. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Van, olyankor altalaban nem is megyek sehova. Ritkan boltba elmegyek ugy de vigyazok senki ne alljon kozel hozzam.
2015. okt. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
ismerős szitu :D
2015. okt. 9. 23:54
 4/18 anonim ***** válasza:
A bőrgyógyászok ajánlása szerint a heti 2-3 fürdés az ajánlatos.
2015. okt. 10. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
amúgy ja. a napi vagy napi többszörivel tönkrecseszed a bőrödet a sok kémiai cuccal amik ezekben a szarokban vannak
2015. okt. 10. 12:42
 6/18 anonim ***** válasza:

A naponta fürdés nem tesz jót a bőrnek .Sőt még káros is .

Van amit naponta meg kell mosni,de ehhez nem feltétlenül kell zuhanyozni .Ez is szocializmusban alakult ki,nagyon félre értették a fürdőszoba létét,már ahol volt . A 60-70 es években sem volt még mindenkinek fürdő szobája ,és mégsem tetvesedtek meg .Aki voltak katonák ,azok emlékezhetnek rá,heti 1,de a 2 fürdési lehetőség már luxusnak számitott .Ezek is 10 percesek lehettek .De mondhatnék gyerek intézményeket is,ahol heti 2 fűrdési lehetőség volt .A mai kemikéliák nagyon kiszáritják a bőrt.Ez meg azért van,vedd meg a testápolókat is .

Nagyon sokan a fűrdést olyan tevékenységnek tekintik ,mint az étkezést.Eljött az ideje ,irány a fűrdőszoba

2015. okt. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Régen én is ilyen voltam (heti 2-3 fürdés max.) de mostanában már minden nap zuhanyzok. 10 perc maximum és sima szapannal mosom le magam. Oka: jobban érzem magam tőle, felfrissülök.
2015. okt. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nekem a heti 1 elég szokott lenni. nem vagyok túl izzadós típus alapból sem. viszont lustaság szempontjából már más a szitu :D
2015. okt. 10. 15:23
 9/18 anonim ***** válasza:
Megmondod a korod?
2015. okt. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
22 vagyok
2015. okt. 11. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!