Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon szőrös vagyok az egész...

Nagyon szőrös vagyok az egész testemen. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Jön a nyár és nem valami esztétikus, és nem kellemes "viselet".
2010. ápr. 3. 15:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egyébként ha férfi vagy, akkor is lehet hormonzavar. Mondjuk egy férfinak kell x mennyiségű tesztoszteron, neked meg van 2x. A kérdés, hogy megér-e neked egy hormonkezelést a mellékhatásaival a szőrtelenítés.
2010. ápr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem,semmiképp sem! Óvakodom mindenféle fölösleges beavatkozástól,marad a szőrtelenítés.
2010. ápr. 3. 19:47
 13/18 anonim ***** válasza:
A barátnőd elfogadott,lehet,hogy még tetszik is neki?? Akkor minek?? Hogy 2 naponként úgy szúrj,hogy elviselni ne lehessen,akihez hozzábújsz??
2010. ápr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
A barátnőm tényleg elfogadja,de ő is azt mondja,hogy ez azért már sok.
2010. ápr. 3. 20:24
 15/18 Tutujka ***** válasza:

Sajnos Én is elég szőrös vagyok, de a letaroltakból ítélve közel sem annyira, mint te.

Engem is nagyon zavar.

Én vettem egy borotvát, amit a Philips fejlesztett ki, kimondottan testszőrtelenítésre.

Télen a hátamat azzal, míg mellkasomat, kezeimet rendes borotvával szőrtelenítem.

Nyáron gyanta.

2010. ápr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Tutujka ***** válasza:
letaroltakból....... leírtakból
2010. ápr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Előzőnek!

Én is most tervezek venni ilyen készüléket!

Te hogyan szeded le a hátadról? Én megkérek valakit a családból.

2010. ápr. 6. 07:57
 18/18 Tutujka ***** válasza:

Anyám vágja le.

De arra készülj, hogy egy héten legalább kétszer le kell vágni, főleg neked, ha erős szőrzetű vagy.

Nekem két hétben egyszer elég, de alkalom függő, mert ha valahol meg kell jelenjek akkor muszáj használni.

Egyéb mellékhatás: Ha hanyagolod és sokat vársz vele, viszketni fog, ahogy nő a szőr.

2010. ápr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!