Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha 15 éveseknek gyártanak...

Ha 15 éveseknek gyártanak MINTÁS PELUST akkor fiatal felnőtteknek huszonéveseknek miért nem?

Figyelt kérdés

ezt 15 éveseknek csinálták [link]


marha jól néz ki. de miért nincs felnőtteknek ilyen? fiataloknak sztem nem kéne ilyen kórházas ronda pelenka ha már egyszer kell pelenkát viselni sztem sokkal jobb kedvel viselné egy fiatal felnőtt a mintás pelenkát. én legalább is.


2016. márc. 19. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez egy piaci res, hajra, alapits ra start-up-ot!
2016. márc. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Van mintás

[link]

2016. márc. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Már megint egy pelenka fétises kérdés?
2016. márc. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#3 vagy muszájból hordja...
2016. márc. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem még, rohadtul semmi közöd hozzá, kinek milyen fétise van vagy hogy ha már muszáj pelenkázza magát, akkor mintázat akar-e.


Gondolom, neked csak hófehér boxereid vannak, ugye?

2016. márc. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*mintásat
2016. márc. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Tényleg semmi közöm hozzá, de te szerintem költözz össze egy ilyennel, mint olvashatod nem az a fétisük, hogy rajtuk van, hanem hogy belecsinálnak felnőtt emberek, nem véletlenül, hanem mert "jól esik" de tudod mit? Próbáld ki ennyire együtt érzel velük biztos neked is bejön a cucc, szard is össze magad :)
2016. márc. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az se semmi, hogy ezek az aberráltak szándékosan feltsznek kérdéseket is, mintha hú de normális lenne vagy nem tudom esetleg el akarják ezt fogadtatni, baromi hasznos tagjai lehetnek az ilyen állatok a társadalomnak, a szüleiket sajnálom, akik eltartják...mert párkapcsolat ilyesmi az ezeknél kilőve...
2016. márc. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Összehasonlítani azt, kinek milyen színű a boxere és ki milyen sinű pelenkába hugyozik/sz*rik bele puszta szórakozásból felnőtt létére...hát gratulálok te se vagy civilizáltabb :D és félre ne értse senki itt nem azokról beszélek közel sem, akik betegség miatt teszik ezt.
2016. márc. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy pelenkafétise van, de még mindig jobb, mintha fideszes lenne.
2016. márc. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!