Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid fitymafék, vagy más...

Rövid fitymafék, vagy más probléma?

Figyelt kérdés

Egy aktus közben vettem észre hogy a péniszem alja kicsit szorít,aztán pedig hogy a fitymaféknél eléggé vérzik,előtte sosem volt ilyen.

A fitymafékem lenne rövid,esetleg más lehet a probléma?



2016. márc. 21. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Lehet a féked is rövid, de okozhatta a problémát az hogy a partnered nem volt eléggé ráizgulva a dologra, vagyis nem volt eléggé nedves. Ha mereven rendesen hátrahúzható a fitymád akkor az utóbbi valószínű. Ha nem lehet normálisan hátrahúzni és a fék nagyon húzódik akkor rövid lehet. Ez esetben keress fel egy urológust.
2016. márc. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha vérzett akkor valószínűleg elszakadt. Fut ott egy vékony ér, és ilyenkor rettentően vérzik, ami elég rémisztő, de közel sem olyan súlyos. Ha rövid a fitymaféked akkor nagy rá az esély, hogy egyszer el fog szakadni ami erős vérzéssel jár és elég rémisztő. Nekem már bekövetkezett ez egy szex közben egész éjjel vérzett, másnap elmentem orvoshoz és megnézte és azt mondta nincs okom aggodalomra, ez magától meggyógyul és ugyanúgy élhetem a szexuális életemet. Ha annynira elszakad hogy a makkod és a fitymádat nem tartja már össze semmi akkor szokták műteni...
2016. márc. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!