Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk! Kaptatok már bármilyen...

Fiúk! Kaptatok már bármilyen nemi betegséget úgy, hogy nem volt semmi tünete? Vagy ha igen mik voltak azok? L/21. Többi lenn

Figyelt kérdés
Azért vagyok erre kíváncsi, mert valószínűleg kaptam valamit egy fiútól akivel együtt voltam. Az érdekelne hogy ő tisztában lehet-e azzal hogy másokat fertőz, vagy a fiúknál általában nincs tünete az ilyen dolgoknak? Most nem pont a HPV-re meg az AIDS-re gondolok, hanem enyhébb dolgokra mint bacik gombák... Ő volt az első egy éjszakás kalandom, hát most már legalább tudom hogy eddig mért kerültem az ilyen dolgokat... :(

2016. márc. 24. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem fiú vagyok, de sok gomba/baktériumfertözés a férfiaknál lehet teljesen tünetmentes, viszont mást meg tud fertözni.

De ez nemcsak egyéjszakás esetnél fordulhat elö, hanem bármelyik másik alkalommal is.

2016. márc. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az elsonek van igaza.

A ferfiak altalaban tunetmentesek.

2016. márc. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És van itt olyan aki esetleg visszajelzésből jött rá? Mert én most elmegyek dokihoz, de nemtudom hogy szóba hozzam-e az illetőnek...
2016. márc. 24. 15:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Lányoknál is lehet tünetmentes és csak a férfi fogja érezni. Ilyen a nemi betegség. Mindig a másik fél érzi...
2016. márc. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gombát és más bakteriális fertőzést sex nélkül is el lehet kapni,gondolj bele sokan se wc előtt,se utána nem mosnak kezet,tele van a keze bacival így pisil,így fogja még a kilincset mindent amihez te is hozzá nyúlsz majd.Pl erős antibiotimum használata után is sok férfinak lett gombája.Nők hüvelyében meg gombát termel a szervezetük ami néha ki tudja miért túlszaporodik és hüvely gombájuk lesz.
2016. márc. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen ezzel tisztában vagyok. Enyhe gombám már nekem is volt, úgy hogy senkivel nem voltam, ki is kezeltek belőle, néha visszajön és ennyi. De ez most sokkal durvább, fájdalmasabb és a tünetek erőteljesebbek mindenféle szempontból....és mivel egy nappal azután kezdődött hogy együtt voltam a fiúval, és ezen kívül semmi változás nem történt, nem jártam olyan helyen, nyilvános wc-n stb. számomra egyértelmű hogy honnan jött.
2016. márc. 25. 22:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak ujra kiujult a gombad. Nekem is az elso nagyon enyhe volt, nem is voltam benne biztos, hogy ez gomba. A masodik viszont kellemetlenebb volt minden szempontbol.

Allando partnerem van evek ota, de megfordult a fejemben, hogy tole kaptam el valamit, de a doki nalad is tudni fogja, hogy ezt valakitol kaptad vagy esetleg legyengult az immunrendszered es az okozza.

Az eredmenytol fugg. Ha valami nemi uton terjedo fertozest kaptal el, akkor szerintem szolj az illetonek, ha nincs is tunete mas lanyoknak ne okozzon ilyet.

2016. márc. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!