Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ilyen "módon" elkaphattam...

Ilyen "módon" elkaphattam bármilyen nemi betegséget vagy egyéb betegséget?

Figyelt kérdés
2013.augusztus 19.-én egy nyugat magyarországi étteremben voltam , és nem tudtam magamba fojtani a "vágyaimat" és kimentem az étterem mosdójába maszturbálni. Miután ez megtörtént , a spermát letöröltem a fitymámról és a makkomról wc papírral (nem volt olyan kéztörlő vagy micsoda..). A wc papír tisztának tűnt.... de annyi biztos hogy száraz volt és tisztának látszott. Mindenesetre bizonytalan vagyok hogy ilyen módon el lehet-e kapni valamilyen fertőzést vagy nemi betegséget.. Miután hazaértem a fitymám egy kicsit piros volt és csípő érzést éreztem a vizelésnél , ám ez másnap reggelre elmúlt. Ez után az eset után 2 héttel enyhe torokfájást észleltem magamon és náthát , de semmi komolyat... de lehet hogy ezeket is csak azért mert nyitott ablaknál aludtam. Azóta nem észlelek semmit. Nagyon primitív kérdés tudom , és lehet hogy kamunak tűnik de NEM az. Légyszíves írjatok normális válaszokat is (tisztában vagyok vele hogy sokan hülyének fognak nézni (valamennyire jogosan) , de akkor is kíváncsi vagyok. )

2013. okt. 31. 16:47
 1/8 A kérdező kommentje:
18/f
2013. okt. 31. 16:50
 2/8 anonim ***** válasza:

WC papírról AIDS_et? :D:D:D áhhh

nem, nem kaphattál el :D

2013. okt. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

valószínű hogy nem. bár a hiv fertőzésnek nincsenek tünetei először. szifilisznek lennének azt észrevenném...

Kösz a választ ment a +

2013. okt. 31. 16:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Először nincsenek tünetei, de könyörgöm, a WC papírtól???
2013. okt. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugye ez kamu kérdés?? Ennyire tökkelütött nem lehetsz már bocs! Mi nők mindig azzal töröljük ki magunkat.... akkor szerinted?? Igaz hogy a WC papir nem teljesen steril de szexuális uton terjedő kórokozó nincs rajt. Esetleg ha valaki összefogdossa előtted a váladékos kezével akkor lesz rajta, de még akkor se tudsz elkapni semmit mert közben megszárad és a nyilt levegőn minden elpusztul előbb utóbb. Nedves és meleg környezet kell ezeknek nem a szabad levegőn wc papiron csücsülve várják a gyanűtlan s*ggtörlőket. Nemi betegséget törölközővel vagy szexxel kaphatsz. De ennyi erővel ne menj moziba mert én már hallottam olyat, hogy HIV-es tűt rejtettek a székre.
2013. okt. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem kaptál el,maradjunk ennyiben .
2013. okt. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

hiv tuti nem mer az nem eli tul par percnel tovabb szabadban,


max allergiad lehet a wcpapir illatositojara vagy akarmilyere, ha arra kipirosodott

2013. okt. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem kaptál el semmit a wc papírtól:-) előtte mostál kezet?:-) gondolom nem:-) mitől lehet így begerjedni egy étteremben?:D
2013. nov. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!