Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszem 15 cm hosszú,...

A péniszem 15 cm hosszú, körül mérve 14 cm és a vastagsága pedig 4,5 cm! Szerintetek? Kicsi? ( magasságom 187cm) Inkább tapasztaltabb lányok írjanak illetve olyan fiúk akiknek e tájt körül mozog és volt dolguk több nővel :D 20/f

Figyelt kérdés

2016. márc. 25. 08:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó méret.


Az átlag 12-16 cm mereven.

2016. márc. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó méret
2016. márc. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Az atlag szerintem is 12-16cm , keruletre pedig 11-12cm , tied rendben van. Kerdezlek teged mi kulonbseg lenne ha epp 2cmvel hosszabb vagy rovidebb lenne, nezd csak meg vonalzon mekkora is az a par centi. A csajok szerinted vonalzoval jarkalnak, es meregetik a po*soket?
2016. márc. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem a világ átlag a fontos,mert attól még nálad semmi sem fog változni .Azzal kell jól bánni,ami van .
2016. márc. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%

Teljesen jó méret.


Be kell vallanom, hogy az itteni lányok többségéhez hasonlóan nekem se volt fogalmam soha a párjaim méreteiről. Valamelyik bekamuzta, hogy neki 20 centis, és onnantól kezdve mindenkit ahhoz viszonyítottam szemmértékkel.. A férjemmel kettesbe „Felelsz vagy Mersz-et” játszottunk, mikor megkérdeztem tőle, hogy neki mekkora. Azt mondta találjam ki. Pár év együttélés után azt mondtam, hogy olyan 19 centi körül lehet. Mire irtózatos módon elkezdett nevetni, hogy „Ez nagyon jó”. :D Erre benyögi, hogy 15 centi. Mondom biztos csak hülyéskedik és mondtam neki, hogy ne hazudj, 17 centi simán van. Letolta a gatyáját. Megtörtént az izgalomba hozás :) A kezembe fogtam és biztos voltam benne, hogy volt már ekkorával dolgom, amit nagyobbnak mondtak. :) Aztán előkerült a centi, és valóban, még pár milliméterrel kisebb is volt, mint 15.


Tanúság: Sok fiú centiket tesz rá, 2-3-at átlagban és ez miatt mi lányok sokkal nagyobb számokkal dobálózunk. Nekem nem is nagyon lehetett nagyobbal dolgom. Nem azt mondom, hogy nincs. De ahogy a kutatások egyre inkább pontosabb képet adnak, úgy kezdek rájönni, hogy a szembejövő 10 fiúból 7-8 ekkora mérettel rohangál. :)


[link]


35/L

2016. márc. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!