Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sűrűn végzek önkielégítést...

Sűrűn végzek önkielégítést már évek óta, mára 34 éves koromra csak nagyon nehezen van erekcióm még több nap után is. Ennek az önkielégítés az oka?

Figyelt kérdés
Továbbá szedek gyógyszereket cymbalta, helex SR, Co-Perineva, Esomeprazol

2016. márc. 25. 23:08
 1/8 anonim válasza:

Ezek a gyógyszerek a központi idegrendszerre hatnak, amely a libidó csökkenéséhez vezethetnek.

Így a kérdésedre a válasz azt gondolom, hogy igen.

Párkapcsolataid szoktak lenni, vagy kizárólag így próbálsz kielégülni?

2016. márc. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a szedett gyógyszerek mellék hatása .
2016. márc. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezek komoly gyógyszerek, és ezt okozzák.
2016. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Én is sokat recskázok és simán van erekcióm 38 évesen
2016. ápr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
De te nem szedsz pszichiátriai gyógyszereket.
2016. ápr. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Milyen gyógyszerek ezek?

Az önkielégítéssel nincs összefüggésben amúgy.

2016. ápr. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
önkielégítés? ha dugsz az nem elégít ki? hát sajna én csak 66 vagyok, de inkább dugok, ezért kérdezz 70 évest
2016. ápr. 23. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az önkielégítés edzés a rendszernek, tehát amit tettél, az nagyon jó volt. A gyilkos szerek az ok, ha nem tájekoztattak előzetesn, perelheted az orvost. De legjobb lenne megtapasztalni, hogy a leggyilkosabb ezek közül nem hagyható-e el, vagy csökkenthető. Alternatív módszerek után is olvasnék, jóga, meditáció, stb, a betegségedbn nem vagyok otthon, de ha pszichiátriai szerek, ne adj Isten nyugtatók, akkor létezik alternatív kezelés is, talán egyszerűen egy nő kellene és csökkenne az alapgond.

A potenciáddal kapcsolatosan viszont jó hír, hogy a potenciafokozók szerintem tudnak segíteni, elsőre egy bevált és több évtizede használt szert ajánlanék, csak pozitív mellékhatásokkal nálam, a VigRx-et. A gingko biloba, ami szintén van benne, az agyereket is tágítja, javítja a szellemi funkciókat is.

2019. jan. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!