Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Valóban lehet egy férfi heréit növeszteni mert láttam egy magyar fórumon képet és a kép feltöltője írta hogy valamivel feltöltette a zacsit ti tudtok ilyen beavatkozásról?

2010. ápr. 4. 17:14  Privát üzenet  

A válaszok
Nem, de nézd meg a south park 14.évad 3. epizódját, és megtudod a megoldást^^

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2010. ápr. 4. 17:18 Privát üzenet
És megmondanád,hogy mi értelme??

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2010. ápr. 4. 17:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

1. válaszoló haha

2. nemszeretnék ilyet csak érdekel igaz-é

# 3/4Időpont 2010. ápr. 4. 20:52 Privát üzenet
Herét növeszteni minek kellene? Egyrészt nem igazán lehet, másrészt ha egy andrológus szakorvos ellenőrzi, hogy jó a spermaszámod és a hormontermelés megfelelően zajlik, akkor minek kellene nagyítani?

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2010. ápr. 5. 18:59 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lányok! Ti melyik férfi hírességet tartjátok a legszexisebbnek, legsármosabbnak akivel simán elmennétek egy van éjszakára? Azaz melyik híresség tetszik nektek legjobban (magyar + külföldi egyaránt).
Miért van az, hogy mikor magyar tanárom bejön órára, akkor sokszor rám mosolyog, tényleg nagyon kedves, de közben mégis határozott férfi, ki lelkem legmélyén nagyon sokat jelent?
Írnátok nekem (szép! ) magyar eredetű női és férfi neveket?
Van C-vel kezdődő FÉRFI név (magyar főleg de angol is jöhet)?
Mit tegyek? Beleszerettem egy nos, tobb gyermekes ferfiba. Nem magyar a ferfi, es szeret o is engem de en nem birnam ki ha miatam menne sze a csaladja.
Van olyan magyar nő/férfi, aki chat-en ismerkedett meg külföldivel és kiköltözött hozzá?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!