Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet hogy amiatt ilyen kicsi...

Lehet hogy amiatt ilyen kicsi a farkam, mert 5 éve cigizek? 17/F

Figyelt kérdés

5 éve cigizek, napi 20-25 szálat szívok el, tekerem.

a péniszem mereven 12cm hosszú, és 3.5 cm vastag, és nehezen áll fel, régebben állandóan áll, mostmár jó ha egy nap 1x feláll....

lehet hogy a cigizés miatt ilyen kicsi?


2016. márc. 29. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem a cigitől kicsi, hanem egyszerűen ekkorával áldott meg a természet. Egyébként normál méret, nem kell paráznod rajta, hogy túl kicsi. A merevedési zavar pedig akkor gond, ha akció van (partnerrel), ha akkor sem áll fel és ez rendszeres az baj a te korodban.
2016. márc. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsi, a normál méret ennél nagyobb. A cigi rosszat tesz a vérkeringésnek, az erekcióra való képességet is rontja.
2016. márc. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A cigizes semmikeppen nem tesz jot, semminek, de nem amiatt kicsi szerintem.
2016. márc. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem emiatt ekkora, bár tény, hogy átlagon aluli méret. Viszont a dohányzás tényleg kihat a merevedésre.
2016. márc. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az átlagos méret 11,5 cm :) A kérdezőé egy teljesen átlagos méret, nincs mindenkinek 20 cm a nadrágjában. Bár ha megkérdezem egy férfitól akkor nyilván azt válaszolja, hogy valahol 17 és 20 között van, de a valóság nem olyan, mint az álmaitokban fiúk :) Nőként egyébként úgy gondolom bőven jó a 12 cm is ha tudod használni és ismertem olyan 20 centist is, aki annyira nem tudta, hogy néhány próbálkozás után kénytelen voltam kirúgni, mivel hiába nagy, ha képtelen a normális időtartamú szeretkezésre, előjátékra, stb.
2016. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

kb már 13 éves korom óta ekkora, és azóta egy mm sem nőtt:/

azt hittem h a cigitől ekkora, de akkor most megnyugodtam, hogy nem attól van....

2016. márc. 29. 17:36
 7/10 anonim ***** válasza:
hagyd abba a cigit, mert tönkreteszi ereket és tényleg nem fog felállni... más 60 évesen élvezi az életet, te meg már 17 évesen itt tartasz és még nem is éltél.... meg a teljesítményed se lesz jó, gyengébb szív, tüdő, hamar kifáradsz, puha marad a péniszed... nem tudsz magad mellett nőt megtartani... plusz büdös lehelett, ruhák és csomó elpazarolt pénz
2016. márc. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem szeretném abbahagyni a cigizést, nagyon szeretem....
2016. márc. 29. 18:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Hosszú távon valóban árt a cigi a merevedésnek és sok minden másnak is, de a mostani gondod nem a cigitől van, ahhoz ennél is több időt kell cigizni, hogy tönkre vágd magad vele, a pénisz hosszát pedig egyáltalán nem befolyásolja. De szerintem is jobb lenne ha abbahagynád, ha a tüdődet, fizikai teherbírásodat meg akarod tartani.
2016. márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Nem szeretném abbahagyni, nagyon szeretem"

- atombombát a világnak, pusztuljon ki az emberiség.

2016. márc. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!