Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan lehetséges, hogy naponta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lehetséges, hogy naponta 1 maszturbálástól nem nő tovább a péniszem? 3 éve csinálom. Cigizek is és attól lehet olyan hogy megáll a növésbe? 16 évesen a 14 cm nem túl kicsi?

Figyelt kérdés
azért kérdem mert elég kicsinek találom és gondoltam megkérdem hogy mivan ilyenkor
2009. szept. 7. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Te honnan szeded, hogy a maszturbálástól nő a pénisz? Édes istenem..
2009. szept. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam hogy nő hanem hogy megállhat e a növésbe
2009. szept. 7. 21:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy fog nőni, nyugodtan maszturbálhatsz. A 14-el sincs gond, ha nem nőne akkor se túl kicsi, még nőhet is de a cigit viszont nem lenne hülyeség abbahagyni mert még a te korodban könyebben megy!
2009. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ezt a tünetet orvosilag úgy hívják "idiotusz-kérdészusz" szindróma... még jó hogy köze nincs a kettőnek egymáshoz azaz a növekedésnek és a maszturbálásnak...
2009. szept. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
na ilyen normális kommentekre vágyom :) kösz. megpróbálok leszokni :)
2009. szept. 7. 21:45
 6/9 A kérdező kommentje:
mármint a 44esre gondoltam
2009. szept. 7. 21:45
 7/9 A kérdező kommentje:
21:44 XD
2009. szept. 7. 21:46
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
IGEN ÉS A GERINCED EL FOG SORVADNI!
2009. szept. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

a maszturbálástól miért ne nőne tovább a "Péniszed"???

ezt hol hallottad? életemben nem hallottam még ilyen baromságot...........-.- én 15 éves vagyok és 19cm....de mondjuk nekem van bnőm és nem maszturbálok naponta...

2009. szept. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!