Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hány éves korodra fejlődött...

Hány éves korodra fejlődött ki teljesen az arcszőrzeted?

Figyelt kérdés

Tudod, mikor már olyan erős és sötét minden szál, az arcod minden részén.


Másik kérdés: van olyan hogy egy embernek nem nő a tokáján szőr, meg a szája mellett sem egy foltban? Csak mert nekem egyenlőre ott nem nagyon érezni még a szőke szőrt sem, főleg a tokánál. Később fog kinőni?


15f


2010. ápr. 5. 00:44
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Terhes vagy!
2010. ápr. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom, pedig nem ment el bennem a párom =(
2010. ápr. 5. 10:18
 3/8 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, 19F és minden álmom a körszakáll, de a szakáll és a bajusz rész nem ér össze még :D:D:D
2010. ápr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Phoney ***** válasza:

(Mind terhesek vagytok)


Nekem 25 évesen csak körszakállam nő rendesen, meg a "tokámon" (nekem az nincs!), bár ott ritkább.


Leginkább a borotválástól "fejlődik" ki, de én örülök, hogy nem erőltettem, ezért még most is elég heti 1-2x borotválkoznom.

2010. ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tutujka ***** válasza:

Nekem úgy a 20-21 életévemben, mikor leszereltem, mert nálunk napi szinten kellett borotválkozni, ha volt szőr, ha nem.

A bajszomnál és az államnál nekem sem nőtt össze rendesen, körszakállt hordok.

De ez nem is baj.

Várj türelemmel, túl fiatal vagy, de ha az őseid erős szőrzetűek, akkor van esélyed, hogy ideje korán te is az leszel.

2010. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Eléggé erős szőrzetűek, az egész közelebbi rokonság (fater, nagybátty, nagyszülő).

Csak fateromnak olyan fura, az arca oldalán, tehát a pajesz alatt nem sűrű annyira, szal ott alig látszik, de a körszakáll meg a "toka" ott eléggé erős.

2010. ápr. 5. 22:01
 7/8 Tutujka ***** válasza:

Némiképp siettetheted a dolgot, ha 2-3 naponta borotválkozol.

Még akkor is ha csak pelyhes vagy.

Viszont ha kipattogsz, azonnal állj le vele.

2010. ápr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem szoktam kipattogni tőle. Mondjuk heti egyszer borotválkozom még, a hétvégére kb félcentis a szőr, de amúgy a frissen borotvált se lesz kipattogva.
2010. ápr. 6. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!