Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az én péniszem makkja nem...

Az én péniszem makkja nem olyan mint a másoké, vagy még nem "fejlödött" ki?

Figyelt kérdés
A makkjánál nem olyan mint amilyenek a képeken/filmeken, hanem van egy kis bördarab, nem tudom képet lehet-e belinkelni, ezért most nem rakok ki képet!Azt szeretném megtudni, hogy miért nem olyan az én péniszem mint a másoké..miért nem 1 kis lyuk van a tetején és miért van olyan bör a tetején?!(16-fiu)
2009. jún. 28. 16:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mert mindenkié más...
2009. jún. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Bevallom őszintén, hogy nem tudom elképzelni, hogy mi lehet a problémád, de egy dolgot mindenképp szívlelj meg.


A farkad nem játék, hanem egy olyan szerv, ami meghatározó szerepet tölt be az életedben és ha szerencsés vagy még sokkal, sokkal meghatározóbb szerepet fog betölteni a jövőben (szex, gyereknemzés).


Ha csak egy kis halvány esélye is van annak, hogy valami gond van vele akkor ne szégyenlősködj, ne töketlenkedj, hanem azonnal menj el az orvosodhoz, aki -hidd el- már többezer ilyesmit látott életében és nem fog zavarba jönni mégegytől és nem fog kiröhögni, de ha valami gond van veled, azt megállapítja és orvosolja a problémát.

2009. jún. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Te nem a fitymádról beszélsz? :D már nem azért de ez gyanúsan az.
2009. jún. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
[link] -nézzétek meg és mondjátok meg, hogy ez normális-e?
2009. jún. 28. 17:44
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen ez a fityma, de normális-e az, ha a fityma teljesen fedi a makkot, izgalmi állapotban is?!
2009. jún. 28. 17:55
 6/15 anonim ***** válasza:

nem értem mi a baj vele... ez most merev állapot? csak olyan fura, hogy a makkodat kérdezted és a fityma takar mindent, így nem várhatod h bárki megállapítsa h van e problémád!

új kép -> új válasz:D

2009. jún. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen, ez merev állapot! s azért kérdem, hogy ez normális-e, hogy ilyenkor is teljesen fedi?! Mert le kéne csuszon ilyenkor nem?
2009. jún. 28. 18:19
 8/15 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül kell lecsúsznia, de hátra tudod húzni, nem?

és a makkodat kérdezted... az nem tom hogy lehet más

2009. jún. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát nekem ez fitymaszűkületnek tűnik, és ha nem is fáj, azonnal menj orvoshoz! Ugyanis a vissza nem húzódó fityma alatt (gondolom kézzel se lehet visszahúzni, mert akkor fáj) csúnya váladék gyűlik fel, ami nagyon ápolatlan, akár állandóan büdös is lehet, totál egészségtelen és ha felfertőzödik, megnézeted magad!


[link]


tessék.

Tehát elmész a háziorvoshoz, és az urológushoz kérsz beutalót. Ezer ilyet láttak már. Ne félj tőle, vagy műtétet javasol, vagy lesz más megoldás. Ne hagyd így!!

2009. jún. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja viszont ha teljesen hátra tudod húzni fájdalom nélkül, és alatta látod a makk peremét, és jól meg tudod mosni, akkor orvosi probléma nincs, maximum kozmetikai/esztétikai problémád lehet. Ha nagyon zavar a látvány, akkor is kérheted a műtétet az urológustól.
2009. jún. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!