Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért fájhat a jobb herém?

Miért fájhat a jobb herém?

Figyelt kérdés
Focizás közben kezdődött el fájni a herém,nem kibírhatatlanul de azért sokszor összeszorítom a fogam,azt is észrevettem,hogy ha jobb oldalt mellette maszírozom akkor kicsit szűnik.Remélem nem herecsavarodás,már máskor is fájt de nem ennyire.Kiskoromban elcsavartam magamnak ezt a herémet,aztán visszacsavartam csak már nem emlékeztem hányszor csavartam el,lehet ennek a következménye?Volt más is így?Ha lehet ne nevessetek rajtam.

2016. ápr. 4. 19:00
 1/3 anonim válasza:
Én is fociztam régebben és nekem is pont ez volt a problémám mint neked! Figyelj én nem foglalkoztam vele egy pár napon belül elmúlt, de később megint előjött és mondta a doki hogy csak valami izom húzódott meg és az fáj. De szerintem ha neked már egy huzamosabb ideje fáj akkor menj el háziorvoshoz.
2016. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
El lehet csavarni a herét max fájdalom jelentkezik de vissza is áll magától. Én is a bal oldalit el tudom csavarni teljesen. Úgyhogy a mellékhere alja fent lesz :) de ugyanúgy hátul érezhető minden. Fájdalom nincs. De vissza áll magától. Herecsavarodásnál amúgy sem a heréknél van a gond, hanem ugye az erek csavarodnak össze és a vér nem fog eljutni a herékbe.
2016. ápr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
26%

Foci közben lehet alhasi ízomhuzódás is .Mert hogy a zacsit is ,a heréket is innen kiinduló izomszalagok tartják .

Here csavarodásnál meg az ondóvezeték csavarodik körbe,igy záródik el az az ér is ,amin a vérellátás történik .Ez igen nagy fájdalommal,és lázzal is jár .

2016. ápr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!