Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitol hamlik a herezacskom?

Mitol hamlik a herezacskom?

Figyelt kérdés

Par napja megfigyeltem, hogy hamlik a herezacskom ket combfeloli resze. Nem viszket, nem faj, csak dzaraz a bor. Mitol lehet? Nem elek szexualis eletet, szoval nemi betegseget kizarhatonak talalok. Mit tehetek ellene?

Elore is koszonom a valaszokat!



2016. ápr. 7. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

attól hámlik a herezacskód, hogy nem vagy lány :)


komolyra fordítva a szót


- az alsógatyádtól mosószer, öbítő allergia, pl. ha modern, energiatakarékos gépben pormosószert használsz, sokan felfedezték már, hogy nem öblíti ki rendesen.

-allergia az alsónadrág anyagára

-valamilyen gombafertőzés (nem kell hozzá nemi élet)

-valamilyen egyéb bőrbetegség. Szerintem ami a fejbőrön tanyát tud ütni, annak a variánsai másutt is, márpedig létezik ilyen hámlásos betegség.

-egyszerűen száraz a bőröd, heréken ez előfordul. Próbáld meg hidratálni.

- első körben szerintem próbáld meg tusfürdő helyett gyógynövényes hajsamponnal mosni (Pl médeával, az jó és olcsó.)Én ezt tenném.

2016. ápr. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy?
2016. ápr. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ! Első körben megpróbálom a hidratációs módszert. Ha nem jön be, akkor megnézetem bőrgyógyásszal, de szerintem nem gomba, hiszen úgy olvastam interneten, hogy az többnyira pirosodással és őrjítő viszketéssel jár, nálam pedig egyik sem tapasztalható. 19 éves vagyok
2016. ápr. 8. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!