Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » (Eléggé) enyhe fitymaszűkülete...

(Eléggé) enyhe fitymaszűkületet hogy lehet kikúrálni otthon?

Figyelt kérdés
Mereven is le tudom húzni a bőrt a makkom alá, nem is fáj, csak ha már nagyon le akarom húzni. Ez pár évvel ezelőtt még nem ilyen volt, csak egy olcsó tusfürdőt használtam síkosítónak, és azóta egy kicsit szűkebb, mint azelőtt volt. Ha lehetne visszacsinálnám...xd Na de annyira nem durva, hogy a szexben bármi problémát okozzon, csak kellemetlen a tudat, hogy nem teljesen egészséges. Orvoshoz menni ezzel nem akarok, mert ha nincs erekcióm, akkor látni sem lehet, én meg képtelen lennék felállítani egy orvos előtt... Olyat olvastam, hogy a kamillatea jó, de van még valami megoldás, amit kivitelezhetnék?
2016. ápr. 22. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

NEM,aki mást mond hazudik!


Egy doki.

2016. ápr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát de most mit csinál az orvos, amit én nem tudok megcsinálni? A fitymámat szeretem, nem vágja le, az biztos..
2016. ápr. 22. 16:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondod te. De most mondtad nem mész orvoshoz, ha meg nem mész el legalább egyhez, honnan is tudnád milyenek? A remény hal meg utoljára.


Én a helyedben örülnék hogy ilyen enyhe a szűkület, és a világért nem nyúlnék hozzá!

2016. ápr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem az van, hogy nem bízom az orvosban, csak 1: ha nem vághatja le, akkor mit csinálhat vele? 2: Tényleg esélytelen, hogy felállítsam egy orvosnál...
2016. ápr. 22. 16:52
 5/5 anonim ***** válasza:
36%

Ilyen enyhe fitymaszűkületet nem kell körülmetélélni,lehet mêg műteni sem,sexnél még használj sikosítot lehet azzal könnyebben hátracsúszik majd.

Meleg vízben tornáztatni a fitymád napi szinten attól is tágulhat.



De urológusnál vagy injekció vagy egy pénisz pumpa segítsêgével idézik elő a merevedési.


De ilyen enyhe esetben a doki ha elmondom mi van akkor lehet csak szteroidok krémet ír fel és nem fogja mereven megnézni.

2016. ápr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!