Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 12 évesen már szőrös a pénisze...

12 évesen már szőrös a péniszemnél, ez normális?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 23. 07:16
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Nektek mikor kezdett el nőni, és meddig tart amíg teljesen szőrös lesz

A lányok szeretik, ha szőrös?

2016. ápr. 23. 07:17
 2/18 anonim ***** válasza:
35%
Ez természetes. Nem minden kamasz egyforma. Ki hamarabb érik,ki nem. Kinek milyen gyorsan indul be a kamaszodás. Viszont a bozontot nem szeretik a mai lányok,és igazuk van. Nyírd le hajnyíróval. Én is a haveromtól kérem kölcsön,bár azt nem tudja hogy a moslékkeverőt nyírom vele körbe :) :D
2016. ápr. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen normális. Nekem is ennyi idősen kezdett szőrösödni.
2016. ápr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%

Normális,aki átlagos fejlettségű az 12-13 éves kora elején szőrösödik.


Aki csak 13 éves kora után szőrösödik az későn érő.Sokak akik elég alacsony növésűek azok van hogy csak évekkel később szőrösödik,tehát 14-15 évesen is csupaszok vagy alíg van pár száll szőrzetük és van hogy amíg el nem kezdenek picit még nyúlni magasságra kisebb a péniszük és spermájuk is később lesz.


Ne hogy elkezd a szőrzeted leborotválni!

A csupasz pénisz nagyon nem férfias látvány,ha idővel(középiskolás motorra) túl sok és dús szőrzeted lenne akkor elég lesz ha ollóval a szőrzeted rövidre vágott majd.


Még csak 12 éves vagy,ne hogy elkezd a szőrzeted nyírogatni,azt jelenti a szőrzeted megjelenése hogy testileg fejlődsz,serdülsz már,ez a férfiasodás egyik jele.

2016. ápr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
19%
Elfelejtették leírni 12 éves korom előtt pár hónappal lett szőrzeted,spermájuk(de mindenki korán ért a családban)és 14 évesen állt le a péniszemnél a szőrzeted növekedése.
2016. ápr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

Inkább úgy fogalmaznék ,hogy eltérsz az átlagtól .Nálad legalább 1 évvel előbb következett be a szőrösödés .

Aki nem 12 évesen kezd el szőrösödni,az meg nem normális ? Ezt csak azért irtam,mert olyan természetesnek vették a válasz írók .Bátran mondanám,talán 100 ból 2-3 van ilyen .

Beleolvastam pár nemi fejlődébe írt irásba .Mindben az volt,13-13.5 évesen kezd a szőrzet megjelenni.És nem az,hogy milyen bozontos már,ideje lenne visszavágni .

2016. ápr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
19%

7 es mindig neked van a gondod,mert semmihez sincs hálány f...d sem .Na -ná hogy okoskodom ,mer mielőtt válasz írok,utána olvasok mindennek .Nem csak a hasamra ütök .


Megkérlek ,ne szívózzál velem !!

2016. ápr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
3%
Senki sem kiváncsi a tudálékos válaszomra .de sok hűlyeségre sem .
2016. ápr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
20%

Átlagot senki nem tud mondani hogy hány 12 évesnek van szőrzete 100 gyerekből,statisztikája még nem lehet adni,mindenki azt mond amit akar.Kifoghatsz fejlettlen osztályt vagy korukhoz képest fejlettség is.


Én még pont hogy elég sokszor olvasók olyat hogy 12 évesen szőrzete de akár spermája is van.


De a korán vagy későnérés vagy átlagosan érés is mind normális és elfogadott.


A mi osztalyunkból a többségnek bőven volt némi szőre már,viszont akik korukhoz képest alacsonyak voltak és ismertem őket és kinézetre is fiatalabbnak nézték őket,azoknál elég későn indult be a serdülés volt hogy csak 14 évesen.

2016. ápr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%

Elírásokért bocs,de a gépem saját maga ír át szavakat vagy told be amikor szóközt írok.


Én sok fejlett 12 évesről és sok 14-16 évesről olvasók akik még későnérnek és ide még más oldalakra írogatnak

2016. ápr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!