Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Erekció alatt nem tudom...

Erekció alatt nem tudom teljesen hátrahúzni a fitymám, ez normális?

Figyelt kérdés
Lankadt állapotában simán sikerül lehúznom, de amint erekcióm van, a hegyéről épphogy le tudom húzni, ez baj? Ha igen, mit kéne tennem?
2016. ápr. 23. 00:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Klasszikus fitymaszűkület. Sajnos úgy tűnik, hogy a makacsabb fajtából. Menj el orvoshoz vele, de ne hamarkodd el a döntést a körülmetéléssel. Van időd. Menj el több szakemberhez. Kisebb fitymaszűkületeket lehet kezelni a bőr tágításával, de ha nincs más megoldás (de csak ha tényleg nincs más), akkor marad a körülmetélés. És az sem mindegy, hogy milyen, hogy mennyi bőr marad a szerszámon. Nem biztos, hogy feltétlenül az egészet le kell vágni. keress egy normális orvost a témában.
2016. ápr. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy van itt egy csomó ilyen kérdés és sok normális válasz rá, lehet okosodni.

Pl. ez:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__5..

2016. ápr. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm a gyors válaszokat. Még annyit szeretnék megtudni hogy milyen orvoshoz kell elmenni ezzel a problémával? És hogy ha beavatkozásra kerülne a sor, meddig nem élhetek nemi életet?
2016. ápr. 23. 04:53
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem normális. Ez bizony fitymaszűkület. Korod nem írtad meg. De gondolom még fiatal vagy. A meleg vizes tornáztatás fiatal korban még hatásos lehet.
2016. ápr. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Urológus. És igen lényeges a korod is! Jó lenne ha megírnád.
2016. ápr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4 hónap híján 17 vagyok, ha ez számít
2016. ápr. 23. 11:44
 7/8 anonim ***** válasza:
15%

Urológushoz kell menni,14 éves kortól egyedül is mehetsz,nem kell beutaló,tb kártyát,személyi,lakcím kártyát vigyél,telefonon érdemes időpontot kérni.(ha műtétre lenne szükség akkor szülői hozzájárulás kell)


Fitymaszűkületet nem csak körülmetéléssel lehet kezelni(sok műtét létezik),tehát ha lehet kerüld el,ha az orvos ezt javasolnám akkor mond meg hogy a metélést szeretnéd elkerülni és akkor majd elmondja a többi műtéti lehetőséget is.


Attól hogy az urológus megvizsgál nem kell még semmilyen műtétbe belemenned,sőt a műtét időpontjában is meg lehet egyezni,már ha szükséges van műtétre,de ha meggondolod magad a műtéttel kapcsolatban vissza is léphetsz a műtétről,tehát attól hogy orvoshoz mész nem jár az még semmilyen kötelezettséggel.Ha műtétre van szükséged akkor jobb azt szünidőre tervezni.


Nincs korhoz kötve hogy a fitymád lehet e meleg vízben tornáztatni,nyújtani vagy sem.Próbáld ki hogy ha meleg vízben ülsz egy jó pár percet,nagyon óvatosan a fitymád hátra tudod e húzogatni és ha napi szinten végzed érzel e javulást.

2016. ápr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj el a hazidokidhoz es mutasd meg neki omajd eldonti mi a teendo vele. ne halogasd mert kesobb jobban beszukul
2016. ápr. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!